Jak to działa
3.0 2 273 0
30.07.2018

Co nowego w FIFA 19?

Już 28 września premiera kolejnej odsłony kultowej gry FIFA. Dla tych którzy o grze słyszą pierwszy raz, to powiem w skrócie, że jest to piłkarski symulator. Tak dokładnie. EA (twórca gry) postanowił przenieść piłkarski świat do telewizora. I teraz, proszę. Możemy delektować się piłkarskimi urokami siedząc wygodnie na swojej kanapie. Jak na razie mieliśmy okazje pograć aż w 24 odsłony symulatora i choć wielu może uznać jakie mogą być różnice między tymi 24 odsłonami, to niech pogra sobie w FIFA 17 i FIFA 18. Niby te dwie gry różnią się jedynie tym, że w FIFA 18 są legendy i nowy tryb w Ultimate Team, czyli Squad Batlles. A tak naprawdę jest kompletnie inna rozgrywka i nie chodzi tu o grafikę, a o styl gry. Np. w FIFA 18 o wiele, wiele łatwiej strzelić bramkę.
Nie muszę już mówić między innymi o różnicach gry FIFA 16 i FIFA 17, które różnią się trybem, który pokochali wszyscy miłośnicy symulatora. Mianowicie mowa o trybie Droga Do Sławy, w którym możemy kierować karierą młodego zawodnika o imieniu Alex Hunter. Może niezbyt w dość profesjonalny sposób, ale pokazuje obwodowo, jak wygląda kariera piłkarska. I na tym właśnie polega pierwsza nowość w FIFA 19. Chodzi o to, że tym już doświadczonym piłkarzem mamy grać u boku boskiego Ronaldo, który prawdopodobnie z Alexem mają podbić światowy football. Miejmy nadzieję, że w trybie będzie dużo urywków z Cristiano, bo realny piłkarz napewno poprawił by jakość rozgrywki w trybie. Dotychczas mogliśmy grać jedynie w lidze angielskiej, ale w nowej odsłonie, będziemy mogli podbijać wszystkie kluby świata.
Kolejnym olbrzymim plusem, który poprawi jakość rozgrywki będzie wprowadzenie Ligi Mistrzów I Ligi Europy. Chodzi o to, że będziemy mogli sami rozegrać wybranym klubem cały puchar rozgrywek, które są uważane za najlepsze w Europie. Tego napewno dotychczas brakowało fanom gry. Kolejną i teoretycznie ostatnią nowością jaką wprowadzili EA Sports jest kontrolowanie siły strzału. To według wielu, polegać będzie, że gdy wciśniemy dwukrotnie przycisk strzału, będziemy mogli skontrolować jego siłę, a może i technikę. Wiem, że obecnie było podobnie, ale teraz, jak zapewnia producent, będzie to o wiele precyzyjniejsze przyłożenie siły. To co? Trzymam ich za słowo. Bo to brzmi, jak bramka przy każdym strzale (oczywiście dla zaawansowanych).

Mam nadzieję, że artykuł wam się podobał :) Miłej premiery!
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez MatiSzelka007

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
5

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
6

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
7

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
8

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
Chat