Jak to działa
Przejdź do gry Conqueror's Blade (B2P)
Conqueror's Blade (B2P)
5.0 1 85 0
27.11.2020

Zostań zdobywcą - Conqueror's Blade czeka na Ciebie

Dzień dobry.

Dzisiaj chciałbym napisać parę słów odnośnie gry Conqueror's Blade studia Booming Games. Jest ona dostępna na steam oraz poprzez oficjalną stronę internetową tej gry.

Rozpoczynając przygodę z tą grą nie wiedziałem na co się piszę jednakże po rozegraniu kilku pierwszych bitew zostałem nią oczarowany. Możliwość dowodzenia własnym oddziałem oraz epickie oblężenia - to jest to co buduję jakość tej gry.

Conqueror's jest grą multiplayer i społeczność, która jest w niej zawarta w mojej opinii wydaję się w porządku. Oczywiście są też przypadki "trolli" ale jest to widoczne głównie na czacie. Na szczęście w toku bitwy nie są oni utrapieniem.

Po zarejestrowaniu się mamy możliwość stworzenia własnej postaci oraz zmodyfikowanie jej według swoich gustów. Wybiera się też wtedy klasę postaci. To jaki styl walki preferuję gracz (dystansowa, wręcz) będzie rzutowało na wyborze. W moim przypadku na początku postawiłem na wojownika lecz później by urozmaicić rozgrywkę zacząłem grę muszkietem oraz łukiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Plusy tejże gry to oczywiście epicki klimat bitew (szczególnie oblężeń, kadr z tego na niżej załączonym obrazku), duży wybór klas postaci (fajne jest to, że można stworzyć kilka różnych klas i grać na przemian w zależności od preferencji gracza) oraz tryb mapy, który mi osobiście bardzo przypomina ten z Mount & Blade. Osoby lubiące klimat średniowiecza (wieże oblężnicze, katapulty, armaty - słowem miodzio) oraz gry akcji z pewnością na dłużej zostaną w Conqueror’s.

Dobra oprawa graficzna również zachęci tych graczy, którzy dużą wagę przykładają do wyglądu. Wygląd map, zamków oraz jednostek szczerze mówiąc bardzo mi się spodobał.

Fajną sprawą jest również szeroki wachlarz jednostek. Polska husaria, angielscy łucznicy to tylko kilka z nich. Granie nimi daję dużo frajdy i pozwala wczuć się w klimat średniowiecznego dowódcy. Umiejętne granie jednostką i wykorzystywanie jej unikalnej umiejętności daję dużą przewagę na polu bitwy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Do minusów zaliczyłbym fakt, że niektórzy gracze poprzez kupowanie za walutę premium ekwipunku oraz jednostek są nieosiągalni w walce dla zwykłego "gejmera". Jeśli nie czuć tego aż tak bardzo w kwestii eq oraz umiejętności to jednostki premium wymiatają wszystko.

Wspominana już dobra oprawa graficzna może sprawić kłopot dla słabszych komputerów jednakże nawet mimo słabych parametrów PC możliwe jest granie na niskich ustawieniach. Nie będzie to dawało takiej frajdy jak wysokie ale mimo to istnieję taka możliwość co moim zdaniem jest w porządku wobec graczy ze słabszym sprzętem.

Dla początkujących graczy problem może również sprawić zdobywanie coraz to lepszych jednostek oraz rzeczy potrzebnych do wytwarzania żołnierzy. Warto wtedy zwrócić się do jakiegoś bractwa bądź gracza z większym doświadczeniem.

Ode mnie to wszystko, może kogoś artykuł ten zaciekawił i sprawdzi wyżej wymienioną grę.


Powodzenia i do zobaczenia na szlaku zdobywcy - Usarz.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Usarz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Football Manager 2018

Recenzja Musik
5

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
6

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
7

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
8

Hero Zero Recenzja gry: Hero Zero

Recenzja Cesere
9

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
10

Margonem Margonem Najlepsza Gra

Recenzja ibeb
Chat