Jak to działa
Przejdź do gry Cosmic League
Cosmic League
1.0 2 1182 0
26.06.2019

Lekko erotyczne klocki :)

Witajcie drodzy czytelnicy :) Dziś postaram się Wam przybliżyć dość ciekawą, trochę śmieszną, o lekkim zabarwieniu erotycznym grę. Mowa jest oczywiście o Cosmic Shock League. Jest to tak zwana "sex gra" będąca strategią wydaną przez firmę Nutaku games, która specjalizuję się w takiego właśnie typu grach erotycznych. Zrobiona jest ona w stylu hen tai anime. Ciekawe postacie i bronie nie spotykane w naszym otoczeniu :) Mnóstwo postaci płci pięknej, które przykuwają wzrok sporymi atutami :) pięknem swego ciała skąpo odzianego w kuszących pozycjach no i z bronią w ręku co dodaje pikanterii :) Nam użytkownikom do gry potrzebny będzie czas, cierpliwość, trochę znajomości języka obcego no i chęci. Jeśli zgromadzimy to wszystko to nasza gra da nam przed komputerem mnóstwo godzin zabawy i ciekawej rozgrywki zarówno samemu jak i w multiplayerze, przeciwko postaciom CPU jak i rozgrywka przeciwko innym prawdziwym graczom ze wszystkich stron świata. Od Polski po inne kraje ze wszystkich kontynentów. Pamiętajmy jednak, że nie tylko komputer jest najważniejszy i że świeże powietrze też nam jest potrzebne do życia :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Coś o rozgrywce.

Rozgrywkę w grze można podzielić na dwie części. Pierwsza to "Quest", zaś druga to "Battle PvP". W tej pierwszej rywalizacja z komputerowym przeciwnikiem, zaś w drugiej z prawdziwym przeciwnikiem. Obie części łączy fakt, że za każdą wygraną rundę dostaje się skrzynki oraz punkty doświadczenia, które pozwalają nam zwiększanie poziomów w grze itp. Skrzynki natomiast po odczekaniu pewnego czasu otwierają się dając nam bonusy. Skoro już o bonusach mowa warto wspomnieć, że np. w części "quest" dostaje dodatkowo co 6 godzin bonus w postaci skrzynki, którą otwieramy bezpośrednio po otrzymaniu. W części PVP sytuacja jest podobna, że ową skrzynkę dostajemy po 5 wygranych pojedynkach, otwieramy ją i odbieramy bonusy. Przeważnie są to monety jako waluta gry, kamienie szlachetne oraz punkty dla konkretnych postaci, którymi gramy w grze. Tych postaci są setki i każda po uzbieraniu określonej liczby punktów awansuje na wyższy poziom co powoduje, że ich ataki są silniejsze. Do każdej rundy questowej sami dobieramy 4 postacie, którymi chcemy grać, zaś w rundzie PVP przydzielane są automatycznie :)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Sama rozgrywka to "klocki", które zbijamy w rundach. W ten sposób zdobywamy punkty, które są odejmowane przeciwnikowi osłabiając go i niszcząc. Pomagają nam w tym postacie, które co jakiś czas wykonują specjalne ataki. Każda runda jest inna i inne są cele do osiągnięcia aby wygrać rozgrywkę. Pokonać bosa, odjąć określoną liczbę punktów przeciwnikowi itp. W części PVP wszystko sprowadza się do wyzerowania punktów przeciwnika. Bardzo ciekawą opcją co zachęca do rozgrywki PVP są tak zwane sezony trwające po tydzień czasu. Tworzy się wówczas ranking z nagrodami. Dodatkową opcją są codzienne rankingi na ilość zwycięskich walk. Kto zbierze najwięcej wygrywa nagrody w postaci kamieni szlachetnych bądź monetę. Aby znaleźć się w ścisłej czołówce trzeba mieć sporo czasu, cierpliwości no i bardzo dobrze opracowaną strategię. Nie można się zniechęcać gdy przegrywamy pojedynki PVP lub nie możemy przejść questa. Czasami trzeba ponowić je kilka, kilkanaście razu aby wygrać. Zmienne taktyki i odpowiednie roszady w postaciach doprowadzą nas w końcu do upragnionego sukcesu.

1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Pablito87

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Alter Ego: Labirynt Wyborów - Gra, Która Kreuje Życiową Symfonię

Recenzja Pawełki.PL
2

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
3

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
4

MovieStarPlanet MSP Ocena gry MSP- wady i zalety, czy warto?

Recenzja KiriKola200
5

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
6

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
7

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
8

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
9

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
10

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat