Jak to działa

Cosmic League

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Cosmic League

Cosmic League to naładowana akcją strzelanka MMO, w której wcielisz się w jedną z postaci inspirowanych japońską kulturą Anime. Weź udział w energetyzujących meczach 10 na 10 na jednej z wielu klimatycznych aren i wywalcz sobie dominację nad pozostałymi graczami.

Wybieraj spośród sześciu dostępnych klas, z których każda prezentuje zupełnie inny styl i podejście do walki. To od Ciebie zależy, czy będziesz przebiegłym napastnikiem i mistrzem walki wręcz, czy wcielisz się w rolę miotającego ciężką amunicją wojownika z dystansu.

Zdominuj pole bitwy używając epickich broni utrzymanych w klimacie Science Fiction. Zanim rozpoczniesz swoją przygodę z Pierwszą Ligą - gdzie gracze toczą ze sobą walkę w 7-osobowych drużynach - zdobędziesz niezbędną wiedzę i podstawowe umiejętności w lidze Nowicjuszy. Gdy z kolei ambicja weźmie górę, a głód rywalizacji stanie się niemożliwy do poskromienia, czeka na Ciebie Liga Mistrzów, w której dwie 10-osobowe drużyny biorą udział w bitwach nastawionych na cele zespołowe.

Wykonuj kluczowe misje i odkrywaj nowe przedmioty, dzięki którym znaczące ulepszysz swoją postać. Z kolei specjalny edytor kolorów pozwoli Ci na dopasowanie barw ekwipunku do własnych upodobań.

To, co czyni Cosmic League wyjątkowym na tle innych tego typu arenowych strzelanek, to na pewno dynamiczne mapy, które zmieniają się wraz z biegiem bitwy. Takie rozwiązanie sprawia, że gracze muszą się dostosowywać do niestabilnego środowiska, ćwicząc dodatkowo swój spryt i refleks.

Jeśli podobają Ci się klimaty anime i masz ochotę na luźną i dynamiczną strzelankę MMO, nie musisz dłużej się zastanawiać. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Cosmic League.

pełny opis gry
Screeny
Cosmic League screenshot1 Cosmic League screenshot2 Cosmic League screenshot3 Cosmic League screenshot4 Cosmic League screenshot5 Cosmic League screenshot6 Cosmic League screenshot7 Cosmic League screenshot8 Cosmic League screenshot9
Video

Cosmic League wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Intel Core i3
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce GTS 450
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat