Jak to działa

Cosmic Shock League

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Cosmic Shock League

Masz ochotę na całkowite oderwanie się od rzeczywistości? Jeżeli lubisz gry przygodowe w typie science-fiction zaprawione nutką pikanterii, to Cosmic Shock League będzie dla Ciebie doskonałą rozgrywką! To gra porno w klimacie Hentai, która uważana jest za jedną z najlepszych na rynku rozgrywek właśnie w takim klimacie. Jest urocza, seksowna, pełna tradycyjnych rozwiązań i długich bitew, ale też… przepięknych kobiet!

Gra toczy się w czasie rzeczywistym i jest w pełni animowana. Co ważne, rozgrywka jest innowacyjna i dość prosta. Możesz również zdecydować się na zagranie z poziomu trudniejszego. Cosmic Schock League jest zabawnym połączeniem tradycyjnych rozwiązań match-3 wraz z typowo kolekcjonerskimi grami karcianymi. Animacje rozgrywanych bitew są z kolei niezwykle realne – Twoim głównym zadaniem będzie wcielenie się w dowódcę drużyny Cosmic Schock Girls. W tej seksownej grze będziesz mógł także zagrać przeciwko drużynom kontrolowanym przez… innych graczy. Używaj różnego rodzaju ataków, leczenie i obronę oraz wykorzystuj umiejętności wsparcia po to, aby pokonać swoich wrogów. W grze zmierzysz się z dosłownie całym światem – możesz staczać bowiem pojedyncze walki na arenie gry w czasie rzeczywistym, z graczami wszystkich kontynentów! Dołącz do zabawy, zdobądź najlepszą ligę i graj o wyjątkowe nagrody rozdawane wraz z końcem każdego sezonu.

Na co czekasz? Już teraz zbierz swoje dziewczyny, ustal indywidualną strategię i zbuduj silny zespół! Pokaż, jak wyjątkowy drzemie w Tobie potencjał!

pełny opis gry
Screeny
Cosmic Shock League screenshot1 Cosmic Shock League screenshot2 Cosmic Shock League screenshot3 Cosmic Shock League screenshot4 Cosmic Shock League screenshot5 Cosmic Shock League screenshot6 Cosmic Shock League screenshot7 Cosmic Shock League screenshot8 Cosmic Shock League screenshot9 Cosmic Shock League screenshot10
Video

Cosmic Shock League wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat