Jak to działa

Cronix

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Cronix

CroNix Online to jedna z najlepszych gier PvP, w której weźmiesz udział w epickiej wojnie nuklearnej, a raz odwiedziwszy ten świat, nie będziesz chciał z niego wyjść. To pierwsza taka strategiczna gra w trybie wieloosobowym, dzięki której zapoznasz się z makabrycznym post-apokaliptycznym uniwersum, w którym walka o przeżycie stanowi główny element rozgrywki. Jako jedna z niewielu osób, które przetrwały wybuch paliw kopalnych podczas „Wojny Energetycznej” staniesz w obliczu prawdziwego kataklizmu i zmierzysz się z szalonymi i chciwymi graczami, dla których władza jest jedyną siłą napędową.

CroNix Online jest całkowicie darmowa, a gra toczy się za pośrednictwem strony internetowej, w której wystarczy jedynie założyć konto i stanąć do walki o życie. To strategiczne MMO akcji oferuje jednak o wiele więcej niż tylko zabijanie przeciwników – to także uczestnictwo w społeczności post-apokaliptycznych wyrzutków, z którymi będziesz mógł komunikować się za pomocą czatu online, aby razem osiągać zamierzone cele i być zawsze o jeden krok do przodu przed drużyną przeciwnika.

Ta wciągająca gra online oferuje dwa tryby gry. W trybie Elimination (PvE) zmierzysz się ze sztuczną inteligencją i rozwiniesz ciekawy wątek fabularny, natomiast Raid (PvP) przeniesie Cię w świat prawdziwej wojny, gdzie będziesz rywalizować o dominację z pozostałymi graczami.

Z racji tego, że CroNix Online wymaga od gracza zapoznania się z podstawowymi mechanikami gry, na początku przejdziesz przez nieskomplikowany samouczek, podczas którego towarzyszyć będzie Ci Ronic – postać, która co jakiś czas posłuży Ci dobrą radą i pomoże wzmocnić jednego z członków Twojej drużyny.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko wcisnąć przycisk „Graj Teraz” i stanąć do pojedynku o tytuł gracza numer jeden na nuklearnej arenie, prezentując swoje wybitne umiejętności bojowe.

pełny opis gry
Screeny
Cronix screenshot1 Cronix screenshot2 Cronix screenshot3 Cronix screenshot4 Cronix screenshot5 Cronix screenshot6 Cronix screenshot7 Cronix screenshot8 Cronix screenshot9 Cronix screenshot10
Video

Cronix wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Core i3-3225/AMD A8-7650K
 • 2 GB
 • GeForce 9600 GT or Radeon HD 3600
 • 3 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat