Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
3.0 1 2109 0
03.05.2020

Crossout - poradnik dotyczący walki i budowania pojazdów

Witam, w tym poradniku opiszę porady dotyczące budowania i walki w Crossout. Do wyboru mamy wiele modyfikacji. Każdy jest specyficzny i posiada różne statystyki. Power score to ogólna ocena każdej części. Ważnym elementem jest też energia elektryczna, ponieważ niektóre elementy będą tę energię pobierać, a jej ilość jest mocno ograniczona. Energię możemy zwiększyć ulepszając części które zwiększają jej pojemność np. kabina pojazdu. W grze istnieją także surowce, które można zdobywać podczas bitwy z innymi graczami lub wykonywania różnych misji. Części pojazdu są różnej rzadkości, można je poznać po kolorach. Więcej surowców możemy zdobyć, wykonując misje. Ważną rzeczą są blueprinty, które ułatwiają zarządzanie gotowymi projektami pojazdów. Możemy je zapisać i użyć później. Części możemy też ulepszać, jeżeli mamy taką możliwość. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli mamy dużo nieużywanych części, które możemy wymienić na lepsze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1360 Graj

Teraz czas na gameplay. Możemy zmierzyć się w bitwie drużynowej lub zagrać tzw. Raid, przeciwko botom. W walce drużynowej celem jest wyeliminowanie całej drużyny przeciwnej lub zajęcie strefy neutralnej/strefy wroga (w zależności od wylosowanej mapy). Przejmując strefę wroga musimy zdobyć 3 punkty, aby wygrać. Aby zniszczyć wrogie pojazdy, używamy wieżyczek zainstalowanych na naszym pojeździe. Trzeba umiejętnie celować i korzystać z broni, ponieważ może się ona przegrzać. Gdy strzelamy we wroga, to chwili mogą mu odpaść części pojazdu i tutaj jest ważna sprawa. Warto strzelać najpierw w wieżyczki, ponieważ jeśli wróg je straci to staje się bezbronny i jedynie co mu zostaje to uciekać i spróbować przejąć naszą strefę. Kolejnym elementem do ostrzelania są koła. Jeśli przeciwnik nie ma wieżyczek, nie ma kół to w tym momencie staje się bezużyteczny i nic więcej nie zrobi, wystarczy go ostrzelać, aż wybuchnie. Jeżeli to my znajdziemy się w takiej sytuacji, a wróg stoi obok nas, możemy użyć autodestrukcji.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1650 Graj

Na rozgrywkę w Crossout ma wpływ wiele czynników. Ogólna siła pojazdu, budowanie z głową np. osłanianie wieżyczek, aby wróg miał większy problem z ich zniszczeniem, celne ostrzeliwanie najważniejszych elementów w pojazdach wroga i gra drużynowa. Zdecydowanie lepiej jest atakować w kilka osób mocnego przeciwnika, niż jazda samemu w sam środek bitwy nie mając dobrego obudowania i broni. Należy też zwracać uwagę, czy nasza baza nie jest przejmowana, bo przeciwnik mógł objechać nas po kryjomu i gdy my się strzelamy to on przejmuje bazę. Może dojść do takiej sytuacji, że będziemy mieć ogromną przewagę liczebną, a przeciwnik wygra bo przejął naszą bazę podczas gdy my byliśmy zajęci walką. Warto też obserwować stan pojazdu swojego i wroga. Skupić się na tych słabszych aby zwiększać swoją przewagę. Z czasem lepiej poznamy mechanikę gry. Im więcej zagramy bitew, tym lepiej będziemy obeznani w walce i różnych aspektach gry. Mam nadzieję, że mój poradnik choć trochę będzie przydatny dla nowych graczy. Pozdrawiam!

3.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
2

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
3

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
4

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
5

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
6

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
7

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
8

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
9

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
10

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
Chat