Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
0.0 0 298 0
10.11.2017

Crossout w moich odczuciach.

Witam w moim następnym artykule, jeszcze na samym początku zauważę, że moje artykuły są akceptowane teraz bardzo szybko przez co nie mam czasu na przygotowanie się uwczesne (piszę aktualnie na tak zwanym spontanie), tym razem zgłębimy plusy i minusy (czyli po ludzku mówiąc, czas na recenzję) gry stworzonej przez firmę "Targem Games", a wydanej przez "Gaijin Entertainment" (wydawcy mają na swoim koncie między innymi War Thunder'a o którym pisałem już wcześniej), gra nosi nazwę "Crossout". Jest to produkcja do grania na komputerze. Z racji, że wydawca jest bardzo znany gra została mocno rozpromowana. Data jej wydania przypada na 30 maja 2017 roku, co sprawia że gra jest bardzo młoda ma zaledwie niecałe 2 kwarty. Także będę brał to pod uwagę w trakcie ocenianai gdyż twórcy mogli pominąć jakieś błędy, niedoskonałości, niedociągnięcia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Większość czasu który spędzałem w grze był w okolicach wakacyjnych, więc wtedy była ona jeszcze naprawdę młoda oraz już w tym momencie naprawdę ciekawa i wciągająca. Ogólnie mówiąc sama gra pachnie trochę klimatem z gry pod tytułem "Mad Max", sami budujemy swój pojazd (często przypominający samochód choć nie zawsze) z dostępnych, odblokowanych przez nas części dających nam różne bonusy i tymi pojazdami bierzemy udział w bitwach PvP, ale nie tylko (dostępne jest jeszcze kilka trybów przykładowo możemy zagrać coś co się nazywa "rajd" mamy kilka przeciwników (w których wciela się komputer) do pokonania. Gra jest bardzo przyjemna dla oka poprzez jej aranżację graficzną, bardzo dokładnie stworzone detale bardzo dobrze oddają jej charakter i klimat. Jest to pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Co do samego pomysłu to też nie mam do czego się przyczepić przynajmniej w moich własnych odczuciach jest on bardzo dobrze przygotowany i zrealizowany. Może i zaciągnięty z "Mad Max'a" jak już wspomniałem, ale mimo wszystko samo wpadnięcie na ideę rozwinięcia wątku i stworzenia go jako produkcji żyjącej własnym życiem wywarło na mnie wrażenie. Następna rzecz to soundtrack tutaj jestem trochę mniej pozytywnie nastawiony, ale mimo wszystko nie jest on tragiczny. W samej grze brakuje mi lepszego systemu segregowania przy dobieraniu do gier, oraz dajmy na to jakichś rankingów. Ogólnie giereczkę oceniam na plus i nie widzę żadnych powodów do niepolecenia jej dla was, i innych. Sam już poleciłem to dla kilku znajomych i im również się to spodobało. To już by było na tyle, dziękuję za odwiedzenie i zachęcam do udzielania się.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
8

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
9

Hero Zero Omówienie gry Hero Zero

Recenzja SyNaoX
10

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
Discord