Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
1 0 81 0
17.12.2017

Jak szybciej strzelać z AWP?

Każdy kto odpalił kiedyś CS'a musiał natknąć się na tą potężną broń jaką jest AWP. Jest to jedyna broń w grze, która zabija 1 strzałem nawet gdy trafimy w ciało. Wyjątkiem jest trafienie w nogi. Jednak jak być lepszym snajperem? To jest oczywiste, że profesjonalni gracze spędzają mnóstwo czasu na deadmatchach szlifując swoje umiejętności, jednak dla nich nie tylko aim się liczy. Gdy już gramy mm'a czy faceita każdy ułamek sekundy jest ważny, dlatego istnieją pewne sztuczki, które pomogą nam oddać szybciej strzał od przeciwnika. Gdy oddajemy strzał z AWP, to musimy chwilę poczekać między pierwszym a drugim. Czy da się skrócić ten czas? Tak, wystarczy od razu po strzale szybko zmienić broń na np. nóż albo pistolet a później z powrotem na snajperke. Dzięki temu oszczędzamy trochę czasu, zanim skończy się podstawowa animacja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Jednak żeby do zrobić trzeba się trochę namęczyć bo trzeba wcisnąć aż 2 klawisze, albo dwa razy "Q" albo "2/3" i "1". Tutaj z pomocą przychodzi nam kilka komend które wpisujemy do konsoli:
alias +qswitch "slot3"
alias -qswitch "lastinv"
bind "q" +qswitch
Wklejamy je do naszego configu lub pojedyncze wiersze wpisujemy do konsoli. Co nam to daje? Wystarczy raz wcisnąć "Q" i w mgnieniu oka po strzale z AWP zmienia nam broń na kose i od razu z powrotem na karabin. Nie tylko oszczędzamy nasze palce ale także kilka cennych milisekund. Na pewno dla graczy z niższymi rangami może się to okazać nie potrzebne, jednak bardziej doświadczony gracz dostrzeże różnicy i dzięki temu bindowi nawet gdy chybi pierwszy strzał z na midzie to szybko naciska "Q" i jest już gotowy poprawić swój strzał, podczas gdy przeciwnik będzie męczył się z podstawową animacją przeładowania naboju.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Czy za to są bany? Odpowiedz jest prosta i oczywista. NIE! Jakiś czas temu jednak był to sporny temat. W centrum uwagi był wtedy szwedzki gracz JW. Uważana, że jest to rodzaj pewnego rodzaju oszustwa gdyż 1 przyciskiem robi to do czego normalnie potrzeba 2. Jednak co nie jest zabronione jest dozwolone. Valve nie zabroniło tego, co więcej sami dodali takie komendy od użytku publicznego, a korzystanie z różnych ich kombinacji wcale nie łamie żadnych ich zasad. Myślę, że więcej profesjonalnych zawodników korzysta z tego binda gdyż jest to po prostu wygodniejsze. Zatem podsumowując, te połączenie tych 3 komend, które podałem wyżej zapewnia wam lekką przewagę gdy używacie AWP. Oczywiście działa to także z innymi brońmi jednak dzięki temu już nic nie zyskujemy. Powodzenia w wbijaniu rangi na mm'ach ;)
Jak szybciej strzelać z AWP? 5.0 1
1 0
Art napisany przez cziczer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
4

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper