Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2759 0
08.07.2017

Cs Go Jak trenować, celownik itp.

Siemka. Skoro tu jesteś zapewne jesteś nowym graczem, który chce dowiedzieć się jak być lepszym w Cs:Go. Niestety przeczytanie poradnika nie poprawi Twojego skilla. Musisz trenować, trenować i jeszcze raz trenować. No dobrze - spytasz, ale od czego zacząć?
Pierwsza podstawowa rzecz to wybór celownika. Nie wybieraj celownika Twojego ulubionego gracza. Wybierz taki, który będzie odpowiedni do Twojego stylu gry a jednocześnie wygodny. Swój celownik zrobisz na tej mapie: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=308490450
Jeśli strzelasz krótkimi seriami lub pojedynczymi kulami opcja rozszerzania się celownika podczas strzelania nie powinna Ci się przydać. Inaczej sprawa się ma gdy strzelasz dłuższymi seriami lub full-auto, wtedy opcja ta pomoże Ci kontrolować recoila, czyli odrzut Twojej broni. Zwróć też uwagę na kolor celownika. Nie może on wtapiać się w tło, najlepiej sprawdzić to po prostu chodząc chwilkę po mapce. Co do ustawień, wyłącz akcelerację myszy jeśli masz włączoną (gdy jest włączona wyrobienie pamięci mięśniowej jest niemożliwe!!!). Czułość myszy musi być niska (1,5-3) przyzwyczaj się do takiej, uwierz będzie Ci łatwiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Okej, masz już celownik. Teraz przejdziemy do treningu. Wielu graczy popełnia jeden, podstawowy błąd. Jest nim trenowanie strzelania tylko z AK47/M4A1/M4A1S. Gdy grasz mecz turniejowy wiele razy możecie nie mieć pieniędzy na M-ki bądź kałachy, co wtedy?
Dlatego musisz trenować inne bronie jak chociażby Famas, Galil, UMP45, MP7 oczywiście nie musisz na to poświęcać tyle czasu co na trenowanie z Ak lub M-ką wystarczy trochę obycia. Trening to nie tylko strzelanie, trening to też wiele innych rzeczy jak np. movement. Mapy do treningu movementu znajdziesz w warsztacie Steam. Koniecznie musisz zaznajomić się z ekonomią gry (Google: Cs go ekonomia gry). Musisz też poznać recoil (odrzut) broni, do tego celu posłuży Ci ta mapa: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=419404847
Jeśli grasz krótkimi seriami, pestkami wystarczy abyś mniej więcej znał recoil bo jednak czasem może się to przydać. Jednak gdy wolisz grać full-auto lub długimi seriami dobra znajomość recoila jest niezbędna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz przejdziemy do najważniejszej rzeczy czyli do treningu strzelania i refleksu. Aby strzelać headshoty musisz spędzić dużo godzin w grze na treningu. Trenować strzelanie możesz na deathmatchach (pamiętaj aby strzelać tylko w głowę) lub na specjalnych przeznaczonych do tego mapach, które znajdziesz w warsztacie Steam. Mapa, którą polecam: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=419404847
Możesz też grać na serwerach zwanych arenami, areny to pojedynki 1 na 1. Nauczysz się na nich lepiej strzelać i zachowywać zimną krew gdy zostaniesz sam w drużynie. Warto też pamiętać aby treningi były regularne (conajmniej 15 min każdego dnia). Gdy już będziesz chciał zagrać mecz turniejowy pamiętaj o odpowiedniej rozgrzewce, przykładowo zrób 150 killi z AK i z M-ki na mapce do której podałem link.
Oczywiście są jeszcze smoki, ale to nie jest na tyle ważny temat abyś bez niego nie mógł być dobrym graczem. Oczywiście taktyka jest ważna, ale jeśli nie umiesz strzelać i poruszać się to po co Ci smoki?
Mam nadzieję, że poradnik komuś pomoże :)
Dzięki za przeczytanie (jeśli przeczytałeś/aś :P), Zirrn
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zirrn

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
2

Brawl Stars Zadymiarze i Brawl Stars

Poradnik Michałnii
3

Karty w Clash Royale - Royal Giant

Poradnik TheMaślak
4

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
5

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
6

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
7

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
8

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Najlepsze symulatory

Poradnik Typowypolak nr 1
10

#7(end) Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
Chat