Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 0 348 0
17.09.2018

Jak być lepszym w cs go?

Witam w tym poradniku postaram się wam opisać jak w kilku krokach stać się lepszych graczem W Counter Strike Global Offensive :) Zapraszam do czytania !
Krok 1. ) Trenuj swojego aima - Trenować aima można np. Strzelając do botów na specjalnie przeznaczonych do tego mapek w Warsztacie Steam: na przykład aim booster.
Krok 2. ) Granie dużej ilości deathmatchy. Deathmatche poprawią jakość twojego strzelania, czas twojego strzelania, oraz refleks (szybsze oddawanie strzału do przeciwnika).
Krok 3. ) Aim Booster - jest to gra w przeglądarce w której naciskasz na losowo pojawiające się kropeczki (trenujesz czas reakcji oraz jakość twojego strzału). Wiele profesjonalnych graczy korzysta z tej mini gierki na przeglądarce co można zauważyć na przykład na ich nadawanych transmisjach. :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Krok 4. ) Naucz się granatów - Jeśli grasz na przykład często mape Mirage może nauczyć się smoke która zasmołkuje CT, schody, fire boxy albo jungle. Na YouTube jest masa poradników pokazujących jak rzucić takiego smoke. Taki smoke flesh,granat odłamkowy albo mołotow skutecznie może odciąć pozycje na przykład snajpera stojącego na CT który mógłby cię łatwo zabić z AWP :)
Krok 5. ) Znajdź Team z którym będziesz grał mecze - Lepiej jest grać z kim się rozumiesz, znasz i może dogadać się w swoim Ojczystym Polskim języku niż z randomem który rzuca tylko wulgaryzmy po Rosyjsku i nie umie grać ;)
Osoby do gry możesz znaleźć prawie wszędzie grupy na Facebook, Bananki.pl grupy na steam czy też na stronie która jest temu poświęcona (Dreamteam.gg).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Krok 6. ) Trening movementu - Movment jest bardzo potrzebny w sprawnym poruszaniu się na mapę. Dzięki temu możesz wskoczyć tam gdzie przeciwnik by się ciebie nie spodziewał na przykład Short na którego wskakujesz z okna na Mirage. Snajper terrorystów zapewne będzie szukał cię w oknie a ty będziesz w ogóle innej pozycji i zapewne będzie on łatwym killem dla ciebie :)
Krok 7. ) Graj drużynowo - na przykład jeżeli twoja drużyna chce wejść na bombsite A ze smołkami to ty nie leć sam bezmyślnie z bombą na bombsite B bo zapewne to zakończy się śmiercią i stratą bomby co doprowadzi do przegrania rundy przez twój błąd :/
Myślę ,że dzięki moim radom które tutaj opisałem będziesz lepszym zawodnikiem w Counter Strike i będziesz zdobywał dzięki temu większe osiągnięcia. Serdecznie dziękuję za przeczytanie. Cześć!
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Eton

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Leona build do lola

Poradnik bartey
2

Fortnite Uwolnienie się króla lodu | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
3

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
4

Dużo bananków za darmo? To proste i możliwe

Poradnik LogunPL
5

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
6

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
7

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
10

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
Chat