Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1595 0
19.06.2017

Jak wygrać 1 vs 1 po stronie Terrorystów?

Witam was bardzo serdecznie. W tym artykule postanowiłem pokazać wam jak wygrywać rundy 1vs1. Takie rundy nie są łatwe do wygrania, ale przy dobrej taktyce jesteś stanie wiele zdziałać! Jeśli dopatrzyłeś jakiś błąd, napisz o tym w komentarzu. Ja już nie przedłużam tego krótkiego wstępu i zapraszam wszystkich do czytania. Dla ciekawskich dodam jeszcze, że przykłady często podaję związane z mapą Mirrage, gdyż jest to moja ulubiona mapa.

Ważną rzeczą, gdy zostaniemy sami na jednego przeciwnika jest sprawdzenie każdej pozycji na bombsite. Przeciwnik w sytuacji jeden na jeden, aby wygrać w łatwy sposób będzie chciał ciebie przede wszystkim zaskoczyć, dlatego też sprawdzaj takie pozycje jak ninja i inne. Dobrym wyborem jest także rzucenie granatu dymnego na pozycję, gdzie spodziewasz się przeciwnika. Ważną rzeczą jest także granie na czas. Wy musicie jedynie zająć się przeciwnikiem, aby nie udało rozbroić się bomby, także macie łatwiejszą rolę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną ważną rzeczą jest to, aby podłożyć C4 w korzystnym dla nas miejscu, a nie byle jakim. Przykładowo na mapie Mirrage możesz podłożyć bombę tak, aby było ją widać z rampy, czy też jak kto woli wyjścia z „respa” terrorystów. Jak usłyszysz dźwięk rozbrajania bomby wyczekaj dwie sekundy, gdyż przeciwnik może zrobić fałszywe rozbrojenie, to znaczy zacząć rozbrajać, ale szybko przerwać i wcelować się w daną pozycję. Jeśli miną dwie sekundy wychyl szybko i sprawdź czy nie rozbraja bomby. Jeśli nie rozbraja, ponownie schowaj się i wyczekuj przeciwnika. Kolejnym takim miejscem na tej mapie jest podłożenie bomby tak, abyśmy widzieli ją z łącznika, krótkiej oraz środka. Skupiłem się na razie na sytuacjach po podłożeniu bomby. W wypadku, gdy nasi sojusznicy utracili bombę, a przeciwnik ją pilnuje, abyśmy jej nie zdobyli dobrym sposobem jest rzucenie granatu dymnego, następnie zabranie ładunku, potem cofnięcie. Przykładowo na mapie Mirrage, kiedy ładunek C4 znajdował się na apartamentach po zabraniu go możemy cofnąć do miejsca, w którym można skanować wrogów...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
…Tam wyczekujesz przeciwnika. Możesz też iść na drugi bombsite, gdyż możliwe jest, że przeciwnik będzie wyczekiwał ciebie na danym bomsite. Możliwe jest, że ty masz inną ulubioną mapę, dlatego też wyucz się dobrych miejsc do podkładania bomby. Dobrym sposobem na zmylenie przeciwnika, przykładowo gdy już jesteś w drodze na drugi bombsite jest rzucenie granatu dymnego na bomsite, z którego właśnie szedłeś. Dobrym sposobem grania na czas jest także rzucenie granatu zapalającego kilka sekund przed wybuchem bomby. W takim wypadku nie ma mowy, aby przeciwnik zabrał się za rozbrajanie bomby.

To na tyle z mojego poradnika. Jeśli spodobał ci się on, lub wypatrzyłeś jakikolwiek błąd powiadom mnie o tym w komentarzu. A może o czymś zapomniałem? W takim wypadku również wspomnij o tym w komentarzu. Widzimy się w moich kolejnych artykułach!

Grafika zawarta w artykule pochodzi z Grafiki Google, co oznacza, że możesz ją ode mnie skopiować. Natomiast nie zezwalam na kopiowanie treści artykułu bez mojej zgody.

Zobacz może zainteresują Ciebie także [url=https://www.bananki.pl/forum/thread/potrzebuje-pomocy-komenda-cs-go-5278/]komendy cs go[/url]
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat