Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.3 12 7252 0
15.01.2018

Jak zdobyć skiny do CS:GO bez hazardu ?

Jak każdy gracz Counter-Strike: Global Offensive wie ,że istnieje skórki do broni w grze. I pewnie 90% z nich chciało by je mieć za darmo, oczywiście jest wiele stron, w których można je zdobyć ale trzeba brać udział w hazardzie. Takich stron w internecie jest wiele, o to kilka z nich: csgoskinspot, csgoexclusive, csgopotion, csgodisease, csgobloks, godskins i dosyć popularny jak na ten czas csgoatse. Każda z tych stron wykorzystuje
najpopularniejszą grę, czyli ruletki jako zarobek punktów na skórki do cs:go. Oczywiście to nie jedyna opcja hazardu bo są jeszcze inne gra takie jak: coinflip, jackpot, i wiele innych gierek do wygrywania skinów do gry. I jak jest w tytule to w tym artykule pokaże wam jak zdobywać bez jakiegoś wielkiego wysiłku skórki do gry nie uczestniczą żadnym w hazardzie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Myślę, że możemy zacząć od najmniej wyczerpującego sposobu, ale za to najbardziej czasochłonnego. Jest to strona PvPRo.com gdzie możecie odbierać darmowe punkty poprzez kilka sposobów. Jedną z nich jest danie w swój nick nazwę tej strony i dzięki temu można co 24 godziny odbierać
10 punktów. Powiedzmy, że robilibyście to cały miesiąc czyli 31 dni, i zebralibyście 310 punktów to byście mogli zdobyć na przykład: M4A4 | Urban DDPAT Minimal wear, Glock-18 | Weasel Field-tested lub SSG 08 | Abyss Minimal wear. Jak widzicie tutaj się sprawdza pewne przysłowie ,,Cierpliwość popłaca". Oczywiście ta strona daje nam jeszcze inne możliwości, czyli granie i za wygrywanie dostawalibyśmy kolejne punkty! Strona oferuje nam różne rozgrywki a są to: 1vs1 (za wygraną dostaniemy 2p), 2vs2 ( za wygraną dostaniemy 8p), 3vs3 ( za wygraną dostaniemy 12p) i 5vs5 czyli już zwyczajny turniej z detonacją bomby i tradycyjnymi mapami. Oczywiście to nie znaczy, że strona jest w 100% czysta od hazardu ale to nie na tym się skupiamy więc przejdziemy do następnej strony.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Myślę, że przynajmniej połowa osób czytających ten artykuł pomyślała o naszej kochanej stronie Bananki.pl. To właśnie tutaj można zdobyć skiny bez hazardu. Wystarczy, że będziemy grać w gry, pisać artykuły i grać na Funzone.
Właśnie na tej stronie zdobyłem swoje pierwszego skina AWP | Worm god, a kilka tygodni później P250 | Wingshot. Tymi skinami gram do dziś a kuzyn się mnie pyta ,,Skąd to masz ?" a ja mu ciągle gadam, że z Bananki.pl. Tak więc na tej stronie można zdobyć wiele ładnych skinów do cs:go i to właśnie na tej stronie jest wspaniałe. Oczywiście tych skinów jest trochę mało i nawet ja się pytałem kiedy będą nowe skiny, ale powiedzieli że nad tym pracują i się starają. Nie mam nic do nich bo wiem, że prowadzenie takiej strony jest trudne to mogli by zaprzestać z jakimiś ciągłymi promocjami i dać tu kilka tanich, ale pięknych skinów. Raz im wysłałem kilka propozycji, i w też możecie na support dawać jakieś sugestie czy propozycje nowych rzeczy wymiany za bananki. To są właśnie strony i sposoby na zdobycie skinów bez hazardu, to są sprawdzone sposoby przez zemnie i kilku osób których znam. Życzę wam dobrych skinów.
4.3 (głosów: 12)
Art napisany przez Mikros06

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zostać SUPERbohaterem?

Recenzja sliweczkaxdd
2

League of Legends Garen - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
4

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
5

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
6

CSGO Prime (B2P) Kilka porad jak stać się lepszym w CSGO

Poradnik Advance
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat