Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2054 0
05.02.2018

Jak zostać prograczem? - poradnik CS:GO

Zapewne wiele z Was chciałoby zostać kiedyś profesjonalnym graczem CS:GO, zarabiać pieniądze, wygrywać trofea, mieć fanów. Niezależnie czy masz rangę Silver 1 lub Global Elite na pewno o tym myślałeś, żeby znaleźć lub założyć drużynę, z którą w przyszłości wygrasz Majora. Jednak co zrobić, aby chociaż w minimalnym stopniu zbliżyć się do tego poziomu? Przedstawię dziś Wam kilka sposobów.
1. Trening - najważniejsze ze wszystkiego. Godziny spędzone na różnych mapach z botami, granatami w końcu zaowocują. Jednak trzeba poświęcić na nie wiele czasu i nigdy się nie poddawać. Trzeba pokonać wiele przeszkód, żeby do perfekcji opanować grę z AK-47 bądź M4A4. Na internecie znajdziecie wiele map do treningu.
2. Ekipę do grania - najlepiej zacząć szukać ludzi w najbliższym otoczeniu. Zapytać kolegę czy nie chciałby spróbować. Jeśli nie masz tylu znajomych a Twoim poziomie, nic straconego. Na facebooku istnieje wiele grup, w których ludzie szukają teamów. Jeśli już znajdziecie stałą ''Piątkę'' należy trenować kilka godzin dziennie. Następnie ustalić kto będzie supportem, lurkerem czy entry-fraggerem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Sprzęt - tutaj niestety może nas to troszkę kosztować. Wiadomo, że nie wejdziemy na dobry poziom grając na komputerze, który dostaliśmy 10 lat temu na komunie. Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią myszkę, słuchawki, fotel oraz wyżej wspomniany komputer.
4. Nie poddawanie się - znam wiele drużyn, które zapowiadały się świetnie, ale po przegranym meczu dochodziło do wielu kłótni i rozpadały się. Po meczu, który nam nie wyszedł należy porozmawiać z resztą drużyny co poszło nie tak, zmienić coś w taktyce. Nigdy nikogo nie obwiniać i, co najgorsze, wyrzucać z drużyny.
5. Granie turniejów - turnieje są bardzo ważne dla każdego zespołu. Jeśli uda Wam się wygrać jakikolwiek turniej podniosą Wam się morale, będzie Wam się przyjemnie grało. Jest wiele turniejów na takich stronkach jak: faceit lub pvpro.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Pierwsze lany - gdy usłyszycie, że w okolicy jest jakiś turniej - bierzcie w nim udział. Nawet jeśli go nie wygracie zdobędziecie bardzo dużo doświadczenia, usłyszy o Was więcej osób. Może dzięki temu znajdziecie jakiegoś sponsora.
7. Analiza gry przeciwnika - jeśli w internecie jest informacja o tym jak gra drużyna, z którą wkrótce się zmierzycie - musicie analizować jak grają. Czego się od nich spodziewać, jak ich zaskoczyć. Warto, żeby od tego był trener.

Jak widać, aby zajść na sam szczyt trzeba się naprawdę poświęcić. Jednak, gdy nam się to uda będziesz zarabiać dużo pieniędzy, na trybunach będziesz słyszał doping w Twoją stronę i wiele więcej korzyści. Oczywiście po zakończeniu kariery profesjonalnego gracza nie musisz odchodzić całkowicie od e-sportu. Możesz zostać trenerem, komentatorem, analitykiem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ElSkiller

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Stardew Valley -symulator farmy

Recenzja Skarpetka128
2

Dlaczego Polacy nie robią gier o Polsce?

Recenzja lasak
3

CSGO Prime (B2P) Receznja CS GO! Zapraszam!

Recenzja Maciek10089
4

Five Nights at Freddy's - opis

Poradnik dawidpawlica
5

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
6

CSGO Prime (B2P) Jakub "KUBEN" Gurczyński - O zawodniku!

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

League of Legends Błędy popełniane przez graczy z niskich dywizji.

Poradnik Xevtio
8

War Thunder Oczy Boga - czyli War Thunder

Recenzja EdzioLKM
9

Star Wars The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Poradnik bananek_bananowski
10

Minecraft Co jest Minecraft gra komuterowa?

Recenzja Terkel2004
Chat