Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 61 881 0
15.03.2021

Alistar - uniwersalny build

Alistar to minotaur, który dobrze spisuje się jedynie na pozycji supporta. Przejdźmy od razu do opisu umiejętności tego bohatera zaczynając od umiejętności pasywnej. Powoduje ona ładowanie ryku poprzez ogłuszanie lub przemieszczanie wrogich bohaterów albo gdy w jego pobliżu giną wrogowie. Pełne naładowanie ryku powoduje uleczenie Alistara oraz pobliskich sojuszników. Umiejętność Q to uderzenie w ziemię, które zadaje obrażenia przeciwnikom oraz wyrzuca ich w powietrze. Następna umiejętność W powoduje staranowanie przeciwnika, zadanie jemu obrażeń oraz odrzucenie do tyłu. Ostatnią umiejętnością jest E, która powoduje tratowanie pobliskich wrogów, przenikając przez jednostki i zyskując ładunki. Po zdobyciu maksymalnej liczby ładunków, następny atak podstawowy przeciwko wrogiemu bohaterowi spowoduje zadanie dodatkowych obrażeń magicznych oraz ogłuszenie. Na koniec została jeszcze superumiejętność R, która powoduje usunięcie z Alistara wszystkich efektów kontroli tłumu oraz zmniejsza wszystkie otrzymywane obrażenia w czasie działania superumiejętności.

Na koniec warto jeszcze przedstawić w jakiej kolejności rozwijać umiejętności: Q,W,E,Q,Q,R,Q,W,Q,W,R,W,W,E,E,R,E,E.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Wybór run zależy od tego czy mamy pełnić rolę jednostki przyjmującej obrażenia, czy kreować zagrania naszej drużynie. Polecam wypróbować oba zestawy run, aby wybrać najbardziej pasujący do nas oraz oczywiście przeczytać co dane runy nam dają, ponieważ to pozwoli nam na dużo lepsze zrozumienie gry oraz naszego zadania w grze.

Opcją nr 1 jest fioletowe drzewko czarnoksięstwa z runą kluczową "pęd fazowy". W pierwszej linii wybieramy "płaszcz nimbu". Druga linia to wybór "chyżości". Natomiast w trzeciej linii wybieramy "kroczący po wodzie". Drugorzędne drzewko to niebieska inspiracja z "hextechowy błyskalazek" oraz "kosmiczna przenikliwość".

Opcją nr 2 jest wybór zielonego drzewka determinacji z runą kluczową "Reperkusje". W pierwszej linii wybieramy "przypływ życia". W drugiej linii "kościaną zbroję". Natomiast w trzeciej linii "niezachwiany". Drugorzędne drzewko pozostaje takie samo jak przy opcji nr 1.

Na koniec został jeszcze wybór dodatkowych statystyk. Tutaj w pierwszej kolejności wybieramy dodatkową siłę adaptacyjną lub dodatkowe przyśpieszenie umiejętności. Z kolei kolejne dwie linie to wybór dodatkowego pancerza lub dodatkowej odporności na magię zależnie od przeciwników na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na koniec warto wspomnieć o przedmiotach, które najlepiej kupować na Alistarze w trakcie gry. Zacznę od butów, wśród których najbardziej uniwersalnymi wyborami są Buty Mobilności oraz Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, chociaż okazjonalnie dobre mogą okazać się również Pancerniaki lub Buty Prędkości. Następnie warto zakupić przedmiot mityczny. Są tutaj dwa najlepsze wybory: Naszyjnik Żelaznych Solari (jeżeli naszym zadaniem jest przyjmowanie obrażeń) lub Turbochemiczny Pojemnik (jeżeli naszym zadaniem jest szybkie wchodzenie w przeciwników oraz kreowanie zagrań). Kolejnymi niezbyt licznymi przedmiotami, których zakup należy rozważyć są: Konwergencja Zeke'a, Przysięga Rycerska, Pasjonujący Kamienny Totem, Pancerz Umrzyka, Kolczasta Kolczuga i Kamienna Płyta Gargulca.

Warto jeszcze przypomnieć, żeby grać Alistarem i na podstawie własnych preferencji wybrać najlepsze dla nas runy oraz przedmioty (głównie przedmiot mityczny)

Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 61)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Recenzja Wardzisław
2

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
3

Minecraft Moja opinia o grze Minecraft

Recenzja Baldi191
4

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
5

League of Legends Tristana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Zoo 2 - Animal Park SZECZERA OPINIA - Zoo 2 - Animal Park

Recenzja LooLxD
7

CSGO Prime (B2P) MAC-10 VS MP9 - ale który jest lepszy?

Poradnik JestemKacper
8

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
9

Kowboje na atomie. Recenzja Fallout New Vegas

Recenzja Tybero
10

Moc tym razem silna nie była. Recenzja Star Wars: The Force Unleashed II

Recenzja Tybero
Chat