Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 60 0
01.04.2021

Poradnik Jak Grać Yasuo

Bohaterem tego poradnika jest jedna z postaci sieciowej gry League Of Legends (LOL)

Yasuo jest Ioniańczykiem o wielkim potencjale. Jest on tak zwanym pokutnikiem. Yasuo jest zwinnym wojownikiem, który opanował moc wiatru do perfekcji. Jest on przestępca, który błąka się po świecie jedynie z swoim wiatrem.

Jest on typem tak zwanego wojownika, inaczej assassina, który ma za zadanie zadać jak najwięcej obrażeń w jakiejkolwiek walce. Najczęściej można go spotkać na środkowej alei, ale i również na górnej alei czy tez na dolnej alei w roli ADC. W skrócie Yasuo ma po prostu wybijać przeciwników, aby jak najlepiej pomoc swojej drużynie. Trudno jest skontrować tą postać, ponieważ zależy ona od naszej zwinności i skilla jak będziemy nią grać. Raz się trafi slaby Yasuo, raz lepszy.

Jednak postacie, które najlepiej kontrują ta postać to:

Sion z win ratio na poziomie 59.66%, Kled z win ratio na poziomie 59.55%, i 3 najlepsza kontra to Cho'Gath z win ratio na poziomie 56.34%.

Yasuo bardzo dużo się leczy atakami, wiec radziłbym zbudować anyheala :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Umiejętności Yasuo


Umiejętność bierna tak zwana pasywka B

Yasuo nie posiada many, lecz w miejscu many posiada tarcze, która się ładuje sama. Żeby ja naładować należy tylko poruszać się postacią, tarcza jest bardzo dobra, redukuje wszystkie obrażenia w ciągu 2 sekund od spadnięcia tarczy.


Q - Uderzenie mieczem - Yasuo uderza na wprost siebie mieczem zadając lekko obszarowe obrażenia. Kiedy Yasuo uderzy 2 lub 3 razy Q w cokolwiek posada on zamiast Q - wicher, który może uderzyć w, która stronę chce, zadaje obrażenia i podbija wrogów.


W - Ściana wiatru - Yasuo rzuca ścianę z wiatru przez, która przeciwnik nie może uderzyć. Zwiększa się ona wraz z bardziej ulepszonym W.


E - Przyciągniecie - Yasuo przyciąga się do wrogiego przeciwnika stwora lub miniona, zadając obrażenia. Fajne combo z ta umiejętnością to E i naładowane Q.


R - Ostateczny Cios - Yasuo teleportuje się do przeciwnika, który jest podbity i zadaje mu kolosalne obrażenia, w tym czasie przeciwnik nie może nic zrobić. Aby użyć R należy podbić przeciwnika z naładowanego Q, lub przez inna postać z naszej drużyny.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na dzień pisania tego artykułu Yasuo posiada 8 skinów (skórek) nie licząc standardowego wyglądu, w tym jeden z prestiżowej edycji.


Skiny Yasuo

1. Oryginalny styl Yasuo

2. Yasuo w samo południe

3. Projekt : Yasuo

4. Yasuo krwawego księżyca

5. Yasuo zwiastun nocy

6. Yasuo z odysei

7. Bojowy boss Yasuo

8. Yasuo z true damage

9. Yasuo duchowego rozkwitu

10. Yasuo z true damage (Prestiżowa edycja)


Moim ulubionym skinem jest Yasuo z duchowego rozkwitu, ponieważ ma ładne kolory i komponuje się ze swoim bratem Yone, który posiada takiego samego skina. Niestety posiadam Yasuo z odysei, ale jest on również ładny jak wszystkie z tąd skiny (oprócz Bojowy boss Yasuo :) ).


Podsumowując, Yasuo jest assassynem, która ma po prostu zadać jak największy damage jak większość postaci z mida. Postać jest średniej trudności do grania, ale wraz z wbiciem maestrii na pewno ogarniecie te postać to perfekcji.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rogaczovv

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
2

Roblox Ocena gry ,,Adopt me,,

Recenzja Fire cookiex
3

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
6

Odysseus Kosmos and his Robot Quest – doskonała przygodówka point and click.

Recenzja Banankowiec2453
7

Trove Trove - Fajna gra czy nie?

Recenzja Cesere
8

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
9

League of Legends Poradnik Jak Grać Yone

Poradnik Rogaczovv
10

Akinator Dżin prawdę Ci powie

Recenzja Milisia
Chat