Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1593 0
16.02.2018

Moja Recenzja gry CSGO

CSGO-counter strike global offensive to gra typu FPS.
W grze wcielmy się zarówno w Terrorystę jak i Antyterrorystę. Naszym głównym zadaniem jest doniesienie i aktywowanie bomby na jednym z dwóch stref bomby lub w przypadku Anty. Niedopuszczenie do aktywowania lub wybuchu bomby.. Bronie są kupowane w sklepie lecz jest to sklep darmowy co każdą wygraną rundę oraz zabitego przeciwnika otrzymujemy pieniądze a po zakończonym meczu kasa się zeruje. Do wyboru mamy kilka trybów walki najważniejsze z nich to standardowy i lubiany DM, Uproszczony oraz Turnie. Gra posiada system Rang. Grając w tryb Turniejowy możemy nie tylko otrzymać Rangę ale również ja Awansować dzięki czemu przeciwnicy będą dostosowani do naszego skila. Gra CS jest bardzo taktyczną gra jeżeli chodzi o tryb Turniejowy wymagane jest nie tylko posiadanie mikrofonu ale także znajomość map oraz nazewnictwa danego miejsca, taka wiedza pozwoli wam na podawanie waszym sojusznikom dokładnej pozycji wroga co oczywiście będzie skutkowało wygranym meczem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oprócz takich podstawowych znajomości warto byłoby podszkolić się w strzelaniu z każdej broni w tym celu należy ćwiczyć swoje umiejętności właśnie w trybach DM czy Uproszczonym ale także warto byłoby zawitać na specjalne mapy warsztatowe przystosowane do ćwiczenia zarówno strzelania jak i refleksu czy rzucania granatów wybuchowych oraz dymnych. Jeżeli jednak chwilo znudziło nam się granie możemy skorzystać z możliwości otwierania skrzyń skrzynie możemy kupić lub dostać nie zależnie od wygranego czy przegranego meczu natomiast klucze musimy kupić za realna gotówkę. Z takich skrzynek możemy otrzymać losowe skiny do naszych broni.
Podsumowując CsGo to gra taktyczna gdzie liczy się współpraca całej drużyny i wymaga poświecenia czasu na trening który nie ma końca.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zalety i wady gry:
Zalety: Prosty interfejs,ładna oprawa graficzna, odpowiednią ilość trybów walki,spory rodzaj broni,prosta w obsłudze strzelania,brak itemshop,dobrany balans graczy.
Wady: Społeczność co każdy drugi turniej spotkacie od 1 do 3 Rosjan którzy będą wam dokuczać uprzykrzać cała rozgrywkę a jeżeli nie oni to Turcy oraz po prostu dzieci wiek od 5 do 17 lat. System Rang głupota jaka tylko może być jeżeli jest grupa znajomych 3-5 osobowa to nie ma problemu aby ciągle awansować swoja Range jeżeli grasz sam jak ja to nie ma opcji aby wyjść z gold nowa 1 lub nawet z silvera! co drugi mecz będzie przegrany albo ktoś troluje inny drze się przez mikrofon a inny będzie w was strzelał ponad to system banów to jedna wielka porażka! Na moim przykładzie grając w Mecz turniejowy wywaliło mnie z gry z powodu zimy nie daleko jest ulica i ktoś przywalił autem w slup nie było prądu przez 20 minut otrzymałem blokadę na mecze na 30 minut. Ze względu na to że jestem zagorzałym graczem idę grać na turniej mecz trwa wygrywamy ja pierwszy w tabeli duża ilość kili oraz MVP i nagle jakieś ruskie dziecko głosuje żeby wyrzucić mnie oczywiście okazało się że gram z trzema jego znajomymi... zostałem wyrzucony i tym samym dostałem blokadę na 24h ok! następnego dnia wchodzę znów na mecz i znowu stało się to samo blokada na 7 dni! Mija określony czas wchodzę do gry jest akcja nagle cały cs zawiesza mi się na 3 sekundy okazało się że sterownik myszki w tym czasie sam strzelił prosto w głowę mojego sojusznika tym razem kolejny ban na 7 dni!. Żeby tego było mało bana możecie otrzymać również za głosowanie na kogoś żeby go wyrzucić z rozgrywki mimo że dany gracz przeszkadza wam blokuje itp. totalna paranoja odnośnie tego systemu. Kolejna i już ostania wada to smurf gracz który jest od was bardziej doświadczony to nawet taki który gra już ponad 5 lat Celowo założy nowe konto steam lub spadnie z rangi. No i masa cheaterów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gmork

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo Twój własny świat zwierząt

Poradnik Bananek2014
2

Forge of Empires Poradnik jak zacząć gre w Forge of Empires

Poradnik StorkTort
3

Crossout Sposób na zwycięstwo

Poradnik Bananek2012
4

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - jako ciekawa i wciągająca gra przeglądarkowa

Recenzja Ahatobanana
5

Far cry 2 - niedokończony produkt

Recenzja BLAZEJ1
6

Biblioteka Modów - Gothic - 1. Cienie Przeszłości

Recenzja Tybero
7

Brawl Stars Jak łatwo wbijać Mastery w Brawl Stars: Praktyczny poradnik

Poradnik Piotrex3111
8

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
10

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
Chat