Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1462 0
23.06.2017

Najlepsze miejscówki na bombę! (Dust 2)

W tym artykule przedstawię wam najlepsze miejsca na podłożenie bomby, tym razem na mapie Dust 2, czyli również jednej z popularniejszych. Nie ukrywam, że artykuł a takim temacie napiszę kilka razy, jednakże za każdym razem przedstawię miejsca na innych mapach. Ja jestem GN0M3K i nie przedłużam tego wstępu. Serdecznie zapraszam was do czytania tego i innych moich artykułów.
W tym artykule zaczniemy od miejsc na bombsite A. Pierwszym i najbardziej polecanym przeze mnie miejscem jest najbardziej wysunięty na prawo karton, patrząc z długiej. Bombę podkładamy na środku tej skrzyni. Jedynym minusem jest to, że musimy upewnić się, że w chwili podkładania bomby nasi przeciwnicy są daleko od nas, gdyż próba podłożenie bomby w ten sposób w przypadku, gdy przeciwnik jest blisko skutkuje przegraną rundą. W wypadku kiedy udam nam się podłożyć bombę możemy iść schować się prawie w dowolnym miejscu. Możemy iść na długą, krótką, a nawet na respawn antyterrorystów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dobrym sposobem jest także podłożenie bomby w jednym z rogów tego bombsite, mam namyśli najbardziej wysunięty na prawo i w stronę długiej róg. Gdy podłożymy bombę w taki sposób idziemy na długą i co jakiś czas sprawdzamy, czy przeciwnik jej nie rozbraja. Kolejnym z lepszych miejsc, bynajmniej według mnie jest podłożenie bomby przy kartonie znajdującym się najbliżej krótkiej. Gdy uda nam się podłożyć bombę w taki sposób, jedyne co nam pozostaje to schować się właśnie na krótkiej i wyczekiwać, aż nasz przeciwnik zacznie rozbrajać ładunek C4. Więcej miejsc, które mógłbym wam polecić dotyczące tego bomsite nie znam, dlatego też przejdźmy do drugiego bomsite, czyli bomsite B. Na nim również nie znajdziemy za wiele miejsc do podłożenie bomby. Pierwsze miejsce do podłożenia ładunku C4 znajduje się przy skrzyni znajdującej się przy oknie. Bombę podkładamy po stronie, gdzie znajduje się beczka. Bomba powinna znaleźć się jak najbliżej ściany i skrzyni.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W takim wypadku idziemy schować się w tunelach i wyczekujemy przeciwnika. Kolejnym z lepszych miejsc, bynajmniej moim zdaniem są kartony. Dwa z nich są otwarte. Bombę podkładamy na tym, który znajduje się po lewej stronie patrząc od okna. Jeżeli nie rozumiesz, zobacz na zdjęciu. W takim wypadku idziemy ukryć się przy drzwiach lub przy murku. Możemy też ukryć się w rogu mapy. Więcej miejscówek, które mógłbym wam szczerze polecić niestety nie znam. Oczywiście jest ich więcej, jednakże są kiepskie, także to na tyle z tego artykułu. Nie zapomnij go ocenić zostawiając jednego z kciuków, a także komentarz z opinią na jego temat. A może ty znasz lepsze miejscówki? Podziel się na ten temat w komentarzach. Widzimy się w kolejnych artykułach.

Po za tematem:
INFO: Poprawiłem mój najpopularniejszy artykuł, gdyż zawierał błędy.
UWAGA: Grafika pochodzi z Google Grafiki, ja przerobiłem ją dodając kropki i strzałki oznaczając przy tym miejscówki, w których podkładamy bombę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Metin2 - Gra do 30lvl włącznie.

Poradnik Sferus
2

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
3

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
4

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
5

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
6

Star Stable Star Stable - Zaczynamy!

Tutorial Wiki2018nr2
7

Realm of Warriors Bohater Dalekiego Wschodu

Recenzja szeremere
8

League of Legends Janna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Karty w Clash Royale - Bomber

Poradnik TheMaślak
10

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
Chat