Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 564 0
15.02.2018

Recenzja CS:GO oczami gracza

Counter-Strike: Global Offensive (w skrócie CS:GO) to wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa. Gra posiada starsze odsłony, lecz to właśnie ta cieszy się największą popularnością. Została stworzona oraz wydana przez studio Valve 21 sierpnia 2012r. Jeśli chodzi o kryteria wiekowe to w CS powinny grać jedynie osoby powyżej 18 roku życia, jednak jak we wszystkich grach nikt na to nie zwraca uwagi. Sam mam 17 lat i przebywam w świecie CS'a już od 3 lat. W grze mamy do czynienia z dwoma drużynami: terroryści i antyterroryści. Zadaniem terrorystów jest podłożenie bomby, uratowanie zakładnika lub po prostu wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Jak idzie się domyślić zadaniem antyterrorystów są czynności odwrotne, a zatem: obrona miejsca podłożenia bomby oraz ochrona zakładnika. Śmiało można powiedzieć że Counter-Strike jest jedną z najpopularniejszych gier FPS. Od momentu wydania, gra stała się tak popularna że zostały organizowane turnieje (majory) sponsorowane przez twórcę. W puli nagród do zgarnięcia są spore pieniądze, więc jest o co walczyć. Profesjonaliści całymi dniami trenują, układają nowe taktyki i zagrania, aby z jak najlepszej strony pokazać się na majorze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przechodząc już do samej rozgrywki, w grze mamy dostępnych kilka trybów z których każdy się czymś wyróżnia. Są nimi: „Turniejowy”, „Uproszczony”, „Deathmatch”, „Wyścig zbrojeń”, „Demolka”, „Latający skaut” oraz „Skrzydłowy”. Rozgrywka głównie opiera się o tryb Turniejowy gdyż to od niego zależy nasza ranga. Czym jest ranga? W skrócie, to poziom naszych umiejętności, im lepiej gramy tym mamy wyższą rangę. W grze występuje 18 rang od Silvera 1 do Global Elite. Aby grać tryb Turniejowy potrzebujemy 3 poziomu, a po wygranych 10 meczach turniejowych otrzymujemy rangę. Przejdźmy do samego trybu, mamy tutaj do czynienia z dwoma 5 osobowymi drużynami, ich zadaniem jest podłożenie bomby, a przeciwników obrona miejsca detonacji bomby. Mecz składa się z 30 rund, a kończy się wygraniem przez jedną drużynę 16 rund lub remisem (15:15).
Istnieje również możliwość wygrania poprzez poddanie się przeciwnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze dostępne są skórki do broni. Niestety aby mieć ładne malowanie do broni musimy wydać sporo pieniędzy. Ceny skórek zaczynają się od kilku groszy aż do kilku, kilkunastu tysięcy. Jeżeli będziemy mieli choć odrobinę szczęścia możemy dostać skrzynkę lub właśnie jakąś skórkę po zakończonym meczu. Innym sposobem na nabycie skinów są przeróżne strony internetowe, między innymi bananki.pl :) W tej, jaki i w każdej innej grze możemy spotkać oszustów używających cheatów, czyli oprogramowań zwiększających przewagę nad przeciwnikiem. Możemy do nich zaliczyć widzenie przez ściany czy chociażby poprawienie celności. Twórcy gry ciągle pracują nad tym faktem i starają się sprowadzić ilość hackerów do minimum. Dlatego też wprowadzili oprogramowanie walczące z oszustami zwane Valve Anti-Cheat (VAC). Osoba która otrzyma VAC'a dostaje dożywotnią blokadę na konto i może się pożegnać z grą, jedynym wyjściem jest zakupienie nowego konta.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LeiTo8631

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
7

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
8

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
9

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat