Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 456 0
05.12.2017

Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Wszystko to jest tylko przypuszczeniem i nie jest pewne na 100% że pojawi się to w CS:GO !!!
Skiny do granatów. Być może wydaję się że jest to niemożliwe, jednak o dodaniu skinów do rękawiczek też mało kto wierzył. Przypuszczenia są z tąd, że podczas jesiennych aktualizacji zostały dodane podejrzane pliki o nazwie ,,sonicsmoke''. Dzięki temu plikowi jest przypuszczenie że dodane zostaną skiny do granatów, a także jeden nowy granat, który będzie nazywał się sonicsmoke, który będzie zagłuszał przez pewien czas dźwięki które słyszymy w CS:GO czyli np.kroki lub strzały. Brzmi to bardzo ciekawie, ale dlaczego muzyką? Natomiast pod nazwą sonicsmoke jest ukrytych bardzo dużo plików dźwiękowych, które zdradzają ile będziemy mieli typów granatów. A ciekawe jest to że nazwy zatytułowane są nazwiskami kompozytorów i nazwami zespołów muzycznych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Niektóre pliki mówią także że wszystkie granaty otrzymają skiny które będzie można kupić. Według mnie jest to kolejny skok na pieniądze graczy. Jedyna tajemnica jest taka czy skiny do granatów były by przedmiotem specjalnym jak kosa, które moglibyśmy tylko wydropić ze skrzynek, czy wprowadzono by z nimi kapsuły tak jak z naklejkami. Racjonalnie rzecz biorąc nie jest to aż tak wyróżniający się przedmiot jak kosa i nie powinny mieć wartości tysięcy złotych jednak tak samo można było myśleć o rękawiczkach kiedy co dopiero miały wejść do gry. HE Grenade | Tiger Tooth
................... Flashbang | Fade .................. Smoke | Asiimov .............................. już niedługo możemy zobaczyć je w grze.
Poniżej jest zdjęcie jak mogą wyglądać przykładowe granaty, które posiadają skiny .
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Trzecią kwestią jest zmiana interfejsu gry i całkowita zmiana rang. Valve wprowadziło do CS:GO nowy wygląd rang, a ponieważ wygląd tych rang nie pasuje do interfejsu, który jest obecnie to jest pewne na 95% że nastąpi zmiana interfejsu. Odnośnie rang to myślę że nastąpi zmiana, ponieważ obecny system rang jest bardzo niesprawiedliwy. Mając np. Golda I możemy trafić na drużynę złożoną tylko z orzełków w laurach. Posunięcie jest dość drastyczne, ale nowy system rang spowodowało by wyrównaniem rozgrywki i mniej graczy zniechęcało by się do gry w Counter Strike:Global Offensive.
Więc to na tyle w tym moim artykule. Myślę że wam się spodobał i was zaciekawił. Jeśli tak liczę na dobrą ocenę. Jeżeli będziecie chcieli więcej tego typu artykułów to proszę proponować na jaki temat zrobić artykuł, a może zrobię. Pozdrawiam Talvin <3 :D
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TalvinPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Gothic II - Dzieje Khorinis - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
8

Football Manager 2018

Recenzja Musik
9

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
10

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
Discord