Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
3.3 12 1416 0
29.06.2017

VAC BANNED - Kontrowersyjna recenzja

Witam

Na samym początku chciałem przedstawić wszystkim moją przygodę z grą Counter Strike: Global Offensive. Grę zakupiłem za namową znajomych o ile dobrze pamiętaj na początku 2015 roku, mogło to być jednak troche wcześniej. Na początku grałem "for fun", później rzecz jasna góre wzięła rywalizacja. Od momentu nagłego skoku rang (kiedy 99% ludzi z Silvera 1 awansowało) zacząłem się rozwijać. Grałem na laptopie z ok. 30fps, z myszką z biedronki za 5zł. Starałem się, grałem Aim Mapy, dziesiątki rankedów dziennie. Doszedłem do etapu, gdy moi znajomi walczyli w niskich goldach, a ja z dumnym DMG grałem na coraz wyższym poziomie. Gra jednak przestała przynosić tyle frajdy. DMG było rangą na której znów zaczynałem czuć opór przeciwników. Postanowiłem, że wrócę w okolice Golda 1, żeby znów po prostu móc bawić się grą. Gdy już tam trafiłem, szybko okazało się że taka zabawa mi nie wystarcza. Zaczęło się cheatowanie...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na pierwszy kolejkę poszedł radar chack + bunny hop. Zabawa była przednia. Radara wykryć się na overwatchu praktycznie nie da, więc nie musiałem się oszczędzać. Dwa miesiące gry na cheatach publicznych i pomyślałem, że trzeba znowu wprowadzić jakieś innowacje. Zacząłem testować różne cheaty i w ten sposób na moim koncie pojawił się pierwszy VAC.

Później nastał moment prawdziego "zaawansowanego cheatowania". Znajomy z Niemiec powiedzial ze kupuje mi CSGO i mam z nim grac na cheatach. Razem, w chyba 5-6 osób cheatowaliśmy czym się dało. Graliśmy na największych obrotach aimbota, triggerbota. Cały czas włączony był bunnyhop, wallhack, czy też noflash. I tak po 1-2 miesiącach wszyscy polecieliśmy przy fali VAC banów.

Na koncie miałem jeszcze jedno zbanowane konto, jednak nie pamiętam jak dokładnie doszło do bana. W każdym razie na 3 VACi, mimo iż nie kryłem się praktycznie w ogóle, nie otrzymałem ani jednej blokady Overwatch.

Żeby nie wyjść na całkowitego frajera bez moralności - ostatni VAC ban doszedł mi 1,5-2 lata temu. Od tego czasu pare razy pożyczałem konto od kolegów, albo ich boostowałem, całkiem czysto! I mimo wszystko pewnych nabytych umiejętności się nie traci, bo wiem, że teraz z miejsca na czysto zdobyłbym golda / kałacha.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przejdźmy do zakończenia, w którym wyjaśnie po co ten cały wywód o moich złych uczynkach. Zacznijmy od tego, że nie jestem z siebie dumny, ale nie żałuje tego co zrobiłem. Wbrew pozorom sporo mnie to nauczyło i miałem przy tym sporo frajdy, niestety kosztem innych.

Chciałem powiedzieć, że community CS:GO jest zepsute. Sporo mówi się o cheaterach, ale dopiero gdy sam nim zostałem, to zrozumiałem jak jest ich dużo. Nie wiem na ile jest to aktualne po wprowadzeniu Prime Account, ale za moich czasów... W co drugim, jak nie w każdym meczu spotykałem cheatera! To że komuś nie idzie patrząc na tabelę, rangę itp nic nie znaczy. Uwierzcie, że z stale włączonym wallhackiem widać kto ma jaki movement przez ściany. I to nie żart bo niepozorne osoby zazwyczaj najczęściej zerkały przez ściany. To nie jest żaden bait, ani przesada, po ponad 1000 godzin przegranych w CS:GO jestem w stanie stwierdzić kto cheaty ma, a kto nie. I niestety, ale jedynymi ludźmi którzy powinni mieć dostęp do overwatcha są tacy jak ja. Bo my potrafimy zobaczyć na demkach nasze własne błędy...

Czuję, że ten artykuł będzie bardzo kontrowersyjny. Nie mówię, że już nigdy w CS:GO nie pogram. Być może sprawię sobie konto za bananki - pograłbym for fun raz na czas z kolegami, bo swoje w tej grze przeżyłem i wiem, że w walce o sensowny poziom powinienem ustąpić bardziej uczciwym osobom.

Pozdrawiam i zapraszam do sekcji komentarzy - odpowiem na wszystkie pytania.
3.3 (głosów: 12)
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Among Us - recenzja i oprowadzenie po grze!

Recenzja Arines
4

League of Legends Aatrox, ostrze darkinów - poradnik do league of legends

Poradnik motina1548
5

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
6

Momio Moja opinia o grze momio

Recenzja Kropiasta 2008
7

World of Tanks 5 Największych wad World of Tanks

Recenzja Wiktor0204
8

Hearthstone talie - TEMPO DEMON HUNTER

Poradnik Porarzo
9

Zoo 2 - Animal Park Jak rozpocząć grę w Zoo 2 - Animal Park?

Poradnik KingaTiger
10

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
Chat