Jak to działa

Dark Gnome

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Gnome

Dark Gnome jest przeglądarkową grą strategiczną, która umożliwia wejście w niesamowity świat fantasy. Jeżeli jesteś miłośnikiem klasycznych gier tego typu, zwłaszcza z lat 80’tych i 90’tych, koniecznie włącz Dark Gnome już dziś! Z całą pewnością będziesz chciał błyskawicznie poprowadzić w niej swoją krasnoludową drużynę prosto do… zwycięstwa!

To, co może Cię pozytywnie zaskoczyć w grze, to… „pixelartowa” oprawa graficzna. Jednak sama rozgrywka jest równie ciekawa! Główne postaci, czyli tytułowe gnomy, po wielu latach życia w cieniu wychodzą wreszcie na świat, aby odzyskać honor i utraconą wolność. Twoim zadaniem będzie wcielić się w ich przywódcę i poprowadzić lud do boju! Przejmij kontrolę nad niewielką osadą, w której żyją gnomy. Utwórz swoją drużynę, wraz z którą wyruszysz na pierwszą misję – z czasem będziesz mógł rozszerzyć ekipę aż do… czterech postaci. Musisz stale stawiać czoła coraz trudniejszym do pokonania przeciwnikom – walki rozgrywają się w turach. W każdej z nich to Ty decydujesz o tym, którego wroga zaatakować! Poza wykonywaniem podstawowych uderzeń możesz także wykorzystywać wszelakiej maści… przedmioty. W każdej potyczce gnomy zbierają punkty doświadczenia, które pozwalają awansować stworkom na kolejne poziomy i zwiększać tym samym ich umiejętności w boju. Na późniejszych etapach rozgrywki rozrośnie się także Twoja osada, gwarantując tym samym... nowe możliwości w Dark Gnome.

Chcesz znów poczuć czar gier z lat 80’tych i 90’tych? Odpal więc koniecznie Dark Gnome i ciesz się ekscytującą rozgrywką już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Dark Gnome screenshot1 Dark Gnome screenshot2 Dark Gnome screenshot3 Dark Gnome screenshot4 Dark Gnome screenshot5 Dark Gnome screenshot6 Dark Gnome screenshot7 Dark Gnome screenshot8 Dark Gnome screenshot9 Dark Gnome screenshot10
Video

Dark Gnome wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat