Jak to działa

Dark Omen

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Omen

Jeżeli gry MMORPG są Twoim ulubionym rodzajem, to koniecznie musisz zagłębić się w rozgrywkę Dark Omen! Przed Tobą kolejne bitwy do przejścia, w których dowodzić będziesz zastępami kawalerii, piechoty, łuczników oraz magów, a także używać w boju różnych machin wojennych i wielu rozmaitych potworów. W czasie gry organizuj i rozbudowuj swoją armię, zmierzając od bitwy do bitwy. Musisz jednak dość ostrożnie planować poszczególne starcia, gdyż ilość jednostek jest ograniczona – z kolei przegrupowanie możesz robić wyłącznie pomiędzy misjami.

Fabuła Dark Omen opowiada o konflikcie pomiędzy zjednoczonymi plemionami ludzi, krasnali i elfów, a armią nieumarłych najeźdźców. Pomiędzy misjami poznawać będziesz kolejne historie, składające się na mroczną opowieść. Ta przeglądarkowa gra MMORPG nowej generacji stylizowana jest na fantasy – jasna i efektowna grafika, unikalny system gier i ekscytujące zadania fabularne z całą pewnością pozwolą Ci całkowicie zanurzyć się w tym oszałamiającym, pełnym ekscytujących wydarzeń świecie! Rozwinięty i wielopłaszczyznowy system ulepszania bohatera i jego umiejętności na pewno wciągnie Cię na wiele godzin! Przyszłość świata zależy dziś tylko od… Ciebie. Czy znajdziesz w sobie siłę i uwolnisz wewnętrznego demona?

Zanurz się w doskonale dopracowanej fabule, zyskaj umiejętność przekształcenia się w demona podczas bitwy, tocz boje pełne dynamiki i niesamowitych w swojej skuteczności ataków, a także bierz udział w walkach gildii oraz pokonuj przeciwników na arenie PvP. Zobaczysz, że nie tak prędko oderwiesz się od tej wciągającej rozgrywki!

pełny opis gry
Screeny
Dark Omen screenshot1 Dark Omen screenshot2 Dark Omen screenshot3 Dark Omen screenshot4 Dark Omen screenshot5 Dark Omen screenshot6 Dark Omen screenshot7 Dark Omen screenshot8 Dark Omen screenshot9 Dark Omen screenshot10
Video

Dark Omen wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat