Jak to działa

Dark Times

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Times

Lubisz gry RPG z superbohaterami w roli głównej? Dwadzieścia sześć lat temu człowiek o imieniu Dr. Anton Valasakis zmienił wszystko dzięki odkryciu genu, który odblokował… nadludzkie moce. Rozpoczął eksperymenty nad suplementami, pracując najpierw nad „chętnymi ochotnikami” i wkrótce został ukarany przez rząd. Eksperymenty nadal jednak trwały i wkrótce wybuchła epidemia – superbohaterowie zaczęli uciekać, ukrywając się w slumsach. Nowa generacja postrzegana jest jako własność wielu korporacji – stąd walka o „zmodyfikowanych ludzi.” To jednak wyłącznie… wierzchołek góry lodowej. Twoim zadaniem będzie rozgromienie złych mocy korporacji i… przetrwanie!

Pojawisz się zatem w mrocznym świecie jako superbohater, w którym rządzą mroczne bestie – spragnione krwi i ludzkich stworzeń. Twoim celem będzie schwytać cel i strzelać do tych krwiożerczych stworzeń! Fale napaści są oddzielone czasem, który możesz użyć np. do zebrania amunicji bądź zdrowia, a także znalezienia najlepszej pozycji do ataku. Będziesz podbijał najtrudniejsze lochy, bez lęku walcząc w bitwach gildii – a może zajmiesz także pierwszą pozycję w rankingu? Wybitne osiągnięcia, zdradzieckie zdrady oraz bitwy hazardowe mieszają się tu w znakomity sposób. Masz za zadanie współdziałać z innymi, chronić swoich ludzi i budować społeczność – wszystko to w cieniu korporacji, która zastąpiła rząd i stara się… rządzić światem.

W Dark Times miesza się staroświecka i nowoczesna rozgrywka, która wciąga bez reszty. Czy zostaniesz mistrzem gry i wprowadzisz ład do tego cyberpunkowego świata?

pełny opis gry
Screeny
Dark Times screenshot1 Dark Times screenshot2 Dark Times screenshot3 Dark Times screenshot4 Dark Times screenshot5 Dark Times screenshot6 Dark Times screenshot7 Dark Times screenshot8 Dark Times screenshot9 Dark Times screenshot10
Video

Dark Times wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat