Jak to działa
4.0 1 1453 0
27.10.2017

Dlaczego Update 1.8 w Fortnite Battle Royale NIE zepsuł gry!

Darmowy konkurent dla PUBG'a - Fortnite Battle Royale nie dawno dostał nowy update 1.8, który wprowadził parę zmian w celu zbalansowania gry, nowy przedmiot do użytkowania "Slurp Juice", który regeneruje po 1 zdrowia i osłony na sekundę przez 25 sekund oraz dodał trochę Halloweenowych detali i zmian graficznych w postaci nowego lobby oraz fioletowej mgły za barierą, które według mnie zmieniają klimat gry na lepszy.
Cała społeczność gry nie mogła się doczekać na wprowadzenie opcji personalizacji postaci, na którą też czekałem z niecierpliwością. Jednak kiedy update wyszedł wszyscy gracze, którzy zaczęli grać w Fortnite tylko dlatego, że gra jest darmowa mieli pretensje do twórców, że jedynym sposobem na zdobycie waluty w grze - V-Bucks - było albo kupienie gry w całości razem z trybem PvE albo kupienie waluty we wbudowanym sklepie.
Ludzie muszą zrozumieć, że jedyne na co można wydać pieniądze w tej grze to zmiany kosmetyczne dla twojej postaci i nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę gry. Tylko dlatego, że kupiłeś wszystkie najdroższe ozdóbki nie zrobi z ciebie cudem bogiem tej gry.
A po drugie Fortnite Battle Royale to gra darmowa. Nie musisz za nic płacić żeby mieć dostęp do całej rozgrywki trybu PvP, a tryb PvE ma także być darmowy gdzieś na początku roku 2018. Więc jakby nie patrzeć, twórcy muszą jakoś zarabiać. Czy wy chcielibyście chodzić codziennie do pracy ale nigdy nie dostać zapłaty? Bo ja nie. Każdy twórca musi jakoś zarabiać, żeby produkować jeszcze lepsze gry.
A nawet jeśli naprawdę chcesz mieć coś fajnego aby pokazać innym, że jesteś bardziej zaangażowany w tą grę niż oni to możesz za darmo dostać ozdoby kiedy osiągniesz poziom 10 oraz 25.
Tak więc według mnie update był bardzo dobry. Wprowadził zmiany dla paru broni, np. +1 obrażeń dla SMG i większą celność karabinu podczas poruszania się, oraz naprawił on bug'a, który powodował, że kiedy przybliżałeś twój celownik automatycznie przesuwał się w lewy dolny róg.
Dodał rankingi, które automatycznie dostosowują cię do losowej grupy 50 osób, z którymi walczysz o pierwsze miejsce w tabeli. Dodał również "sezony", w których możesz zdobywać poziomy i odblokowywać ozdoby ekskluzywne dla danego sezonu, a z każdym nowym sezonem twój poziom resetuje się to pierwszego.
Została dodana nowa zakładka w lobby - Locker. Możemy tam spersonalizować naszą postać. Wybrać ubiór, skin dla kilofa, skin dla glider'a oraz nasz własny banner, który będą widzieć twoi znajomi. W sklepie są cztery przedmioty kosmetyczne, które zmieniają się codziennie oraz dwa, które zmieniają się co tydzień.
Według mnie był to najlepszy update dla Fortnite Battle Royale i napewno nie zepsuł gry.
4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MrJonasz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
5

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
6

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
7

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
8

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
9

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
10

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
Chat