Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1265 0
27.08.2017

10. Jak grać? #Ancient Apparition

Postać zasięgowa, której głównym atrybutem jest inteligencja. Zazwyczaj grany jest jako support. Ze względu na jego umiejętności doskonale sprawdza się w walkach drużynowych oraz wspieraniu pojedynczego sojuszniczego carry. Jest on bardzo skuteczny w połączeniu z innymi bohaterami, np. Faceless Void lub Axe, jednocześnie może okazać się świetną kontrą na postacie takie jak: Alchemist, Lifestealer, a nawet Dazzle.

Pierwsza umiejętność – Cold Feet – nakłada efekt mrozu na przeciwnika, który będąc pod wpływem umiejętności i nie zmieniając swojego położenia o co najmniej 740 jednostek zostaje zamrożony (ogłuszony) na 2/2.5/3/3.5 sekundy oraz otrzymuje obrażenia w wysokości 30/50/70/90 przez 4 sekundy w zależności od poziomu umiejętności. Może zostać użyta z odległości 700/800/900/1000 jednostek w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Ice Vortex – tworzy mroźny wir w wybranym miejscu z maksymalnej odległości 1500 jednostek. Wszystkie przeciwne jednostki (zarówno bohaterowie jak i creepy) stojące na obszarze działania umiejętności (275 jednostek) zostają spowolnione o 15%/20%/25%/30% oraz zmniejsza się ich odporność na magię o 15%/20%/25%/30% w zależności od poziomu umiejętności. Umiejętność trwa 16 sekund.

Trzecia umiejętność – Chilling Touch – Ancient Apparition rzuca mroźny powiew na ziemie o obszarze działania 525 jednostek. Wszyscy sojuszniczy bohaterowie na których nałożona została umiejętność otrzymują bonus do dodatkowych obrażeń w wysokości 50/60/70/80 na kolejne 3/4/5/6 ataków w zależności od poziomu umiejętności, jednocześnie na czas działania umiejętności zmniejszona zostaje ich szybkość ataku o 20 punktów. Trwa 30 sekund.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czwarta umiejętność – Ice Blast – używając umiejętności Ancient Apparition wystrzeliwuje znacznik w dowolne miejsce na mapie (zasięg globalny), po chwili w wybrane miejsce uderza kula mrozu zadając obrażenia w wysokości 250/300/450 w zależności od poziomu umiejętności. Wszystkie postacie, które otrzymały obrażenia zostają również zamrożone przez co nie mogą się leczyć w żaden sposób (nawet w swojej fontannie). Jeżeli punkty życia przeciwnika zejdą poniżej 10%/11%/12% ginie on natychmiastowo. Umiejętność trwa 8/9/10 sekund w zależności od poziomu umiejętności. Może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – czas trwania zwiększa się do 17 sekund.

Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to Kurier oraz Wardy (grając jako support), Boots Of Speed (później przerobione do Arcane Boots). W późniejszej fazie gry pomocne mogą się okazać: Force Staff, Veil Of Discord, Scythe Of Vyse, Hand Of Midas.

Podusmowując, Ancient Apparition jest postacią łatwą do opanowania oraz skuteczną jako support, jednak w szczególności w zestawieniu z konkretnymi sojuszniczymi bohaterami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder War Thunder: Symfonia Bitew na Niebie, Lądzie i Morzu

Recenzja NapoleonCat
2

CSGO Prime (B2P) Jak zmienić prędkość rozgrywki w CS:GO

Poradnik LisiekTV
3

Realm of the Mad God

Poradnik Fragorski
4

Dice Dreams - Mobile - Android Czasozabijacz, całkiem przyjemny.

Recenzja Mahtuha
5

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
6

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
7

League of Legends League of Legends dla nowych graczy

Poradnik Lunatic1
8

BlockStarPlanet Jak szybko zdobyć Fame w BlockStarPlanet

Poradnik Lolz1232
9

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
10

Blade and Soul Instancja: Shattered Masts

Poradnik MisiaczekDavi
Chat