Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0.0 0 250 0
10.12.2017

23. Jak grać? #Lion (Demon Witch)

Bohater walczący na dystans, którego głównym atrybutem jest inteligencja i to od niej zależne są jego podstawowe zadawane obrażenia oraz ilość punktów many. Jest w stanie zadać ogromną ilość obrażeń magicznych w krótkim czasie, jednocześnie jest w stanie ogłuszyć przeciwnika, dzięki czemu sprawdza się świetnie w roli supporta, jednak w rękach doświadczonego gracza może być równie skuteczny na midlane.

Pierwsza umiejętność – Earth Spike – Lion używając umiejętności w wybranym miejscu z maksymalnego zasięgu 500 jednostek zaburza ziemię z której powstają wyrastają kolce utworzone z podłoża. Przeciwnicy uderzeni umiejętnością (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) zostają ogłuszeni na czas 1.4/1.8/2.2/2.6 sekundy oraz otrzymują obrażenia w wysokości 80/140/200/260 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Hex – Lion przemienia wybraną jednostkę przeciwnika (bohatera lub creepa) w bezbronne zwierzątko zmieniając jego szybkość ruchu na 140 jednostek na czas 2.5/3/3.5/4 sekund. Umiejętność może zostać użyta z maksymalnej odległości 500 jednostek.

Trzecia umiejętność – Mana Drain – Lion używając umiejętność wysysa manę z wybranego przeciwnego bohatera posiadającego manę (lub range creepa) przez maksymalny czas 5 sekund. Ilość many wyssanej na sekundę jest równa 20/40/60/120 w zależności od poziomu umiejętności.
Umiejętność może zostać użyta z maksymalnej odległości 850 jednostek.

Czwarta umiejętność – Finger of Death – Lion atakuje wybraną jednostkę wrogą (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) z maksymalnej odległości 900 jednostek zadając ogromne obrażenia magiczne w wysokości 600/725/850 w zależności od poziomu umiejętności. Umiejętność może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – zwiększa zadawane obrażenia do 800/925/1050 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to: Tango, Healing Salve, Clarity, Iron Branch, Animal Courier + Observer Ward (jeśli jest grany jako support). Przedmioty główne to: Tranquil Boots, Force Staff lub Blink Dagger, Aether Lens, Mekansm. Przedmioty sytuacyjne to: Boots of Travel, Dagon, Scythe of Vyse, Aghanim's Scepter, Glimmer Cape, Eul's Scepter of Divinity.

Podsumowując, Lion jest bohaterem, który może ułatwić wygranie linii swojemu głównemu carry jak i całej drużynie, jednak ze względu na małą ilość obrony oraz punktów życia jest łatwym celem dla przeciwnego carry i może szybko polec w walkach drużynowych, co może zniechęcać początkujących graczy. Grając Lionem nie należy zapominać, iż jest on głównie supportem, przez co należy konsekwentnie od początku rozgrywki do końca kupować observer oraz sentry wardy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
9

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
10

MovieStarPlanet MSP CZY TO GRA DLA DZIECI?!

Recenzja XxKolorowaMambaxX
Discord