Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0 0 73 0
10.12.2017

23. Jak grać? #Lion (Demon Witch)

Bohater walczący na dystans, którego głównym atrybutem jest inteligencja i to od niej zależne są jego podstawowe zadawane obrażenia oraz ilość punktów many. Jest w stanie zadać ogromną ilość obrażeń magicznych w krótkim czasie, jednocześnie jest w stanie ogłuszyć przeciwnika, dzięki czemu sprawdza się świetnie w roli supporta, jednak w rękach doświadczonego gracza może być równie skuteczny na midlane.

Pierwsza umiejętność – Earth Spike – Lion używając umiejętności w wybranym miejscu z maksymalnego zasięgu 500 jednostek zaburza ziemię z której powstają wyrastają kolce utworzone z podłoża. Przeciwnicy uderzeni umiejętnością (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) zostają ogłuszeni na czas 1.4/1.8/2.2/2.6 sekundy oraz otrzymują obrażenia w wysokości 80/140/200/260 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Druga umiejętność – Hex – Lion przemienia wybraną jednostkę przeciwnika (bohatera lub creepa) w bezbronne zwierzątko zmieniając jego szybkość ruchu na 140 jednostek na czas 2.5/3/3.5/4 sekund. Umiejętność może zostać użyta z maksymalnej odległości 500 jednostek.

Trzecia umiejętność – Mana Drain – Lion używając umiejętność wysysa manę z wybranego przeciwnego bohatera posiadającego manę (lub range creepa) przez maksymalny czas 5 sekund. Ilość many wyssanej na sekundę jest równa 20/40/60/120 w zależności od poziomu umiejętności.
Umiejętność może zostać użyta z maksymalnej odległości 850 jednostek.

Czwarta umiejętność – Finger of Death – Lion atakuje wybraną jednostkę wrogą (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) z maksymalnej odległości 900 jednostek zadając ogromne obrażenia magiczne w wysokości 600/725/850 w zależności od poziomu umiejętności. Umiejętność może zostać ulepszona poprzez zakup Aghanim's Scepter – zwiększa zadawane obrażenia do 800/925/1050 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to: Tango, Healing Salve, Clarity, Iron Branch, Animal Courier + Observer Ward (jeśli jest grany jako support). Przedmioty główne to: Tranquil Boots, Force Staff lub Blink Dagger, Aether Lens, Mekansm. Przedmioty sytuacyjne to: Boots of Travel, Dagon, Scythe of Vyse, Aghanim's Scepter, Glimmer Cape, Eul's Scepter of Divinity.

Podsumowując, Lion jest bohaterem, który może ułatwić wygranie linii swojemu głównemu carry jak i całej drużynie, jednak ze względu na małą ilość obrony oraz punktów życia jest łatwym celem dla przeciwnego carry i może szybko polec w walkach drużynowych, co może zniechęcać początkujących graczy. Grając Lionem nie należy zapominać, iż jest on głównie supportem, przez co należy konsekwentnie od początku rozgrywki do końca kupować observer oraz sentry wardy.
23. Jak grać? #Lion (Demon Witch) 0.0 0
0 0
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
3

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
4

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
5

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
6

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper