Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0.0 0 524 0
08.07.2017

Invoker-Mag z Arsenału/em

Zaczynam tym artykułem serie poświęconą poszczególnym postacią. Nie będę rozczulał się nad prostymi typu Sven czy Sniper. Dla nich taktyka jest prosta, ponieważ główną siłę zapewniają oni swoim podstawowym atakom (right-click), a umiejętności wzmacniają tylko kontrole tłumu.
Postacie takie jak Invoker są jednak bardziej rozbudowane. Samego Invokera trudno określić w klamrach roli postaci. Wygląda jak typowy mag ,zatem spodziewamy się ,że to nuker. Po przeczytaniu pierwszych trzech umiejętności możemy jednak bardziej przewidywać ,że jest to carry podobny do Morphling'a. Która odpowiedź jest najlepsza? Obie. Nie zwracając uwagi jaki build ,który przybierzemy dla tej postaci to będzie miała cechy nuker'a i carry'ego. Nie sprawia to ,że Invoker jest bezużyteczną hybrydą, którą albo się uda ,albo nie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Żonglerka pełną parą.
Jak już mówiłem pierwsze trzy umiejętności to typowe wzmocnienie ataku i postaci typowe dla postaci jak Dragon Knight czy Sven. Pierwszy daje nam wzmocnienie regeneracji zdrowia, drugi szybkość (postaci i ataku), ostatni dodaje obrażenia.
Mamy trzy dostępne miejsca na "żonglowanie" tymi umiejętnościami. Możemy wziąć same Quas (te pierwsze) i na wysokim poziomie otrzymać 39 dodatkowej regeneracji, kosztem tego ,że braknie miejsca na wzmocnienie ataku (potrzebnego podczas naszych ataków grupowych) oraz szybkości (potrzebnej podczas wrogich ataków). Sztuka polega na tym by dostosować używane przez nas kule do potrzeby aktualnej sytuacji na polu bitwy.
Najczęściej wybieraną możliwością jest pójście nim na mid z taktyką na Quas, ponieważ dodatkowe życie pozwoli nam wytrzymać długie farmienie oraz Wex by dobijać minionki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Cały czas piszę tak jakby to był carry. Tutaj wchodzi umiejętność ostateczna Invokera. Polega ona na tym ,że na podstawie "żonglowanych" przez nas kul tworzy nam dodatkowe zaklęcie. Jest to najszybciej odblokowywana umiejętność ostateczna ,ponieważ jej poziom nie ma blokady poziomowej. Tak z postaci bez umiejętności przewyższających przeciwników tworzy się postać z 3 czarami modyfikującymi postać i 10 zależnymi od tego jak wykorzystaliśmy te pierwsze. Wszystkie te umiejętności są unikalne. Na przykład Eul's Scepter tworzy podobne tornado ,lecz nie zadaje 300 obrażeń na całej linii ataku. I tak najczęściej wykorzystywane do kontroli tłumu (głównie spowolnienie) czary z dominującym Quas. Wspierające akcje sprzymierzeńców czary Wex mogą wygnać wrogów spalić im manę oraz zadać jeszcze obrażenia. Exort to głównie czary do dobijania zadające ogromne obrażenia. dodatkowo Korzystając jednocześnie z Quas, Wex i Exort dostajemy umiejętność mogącą rozbroić przeciwników i pchnąć ich w stronę naszych sprzymierzeńców
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
5

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
6

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
7

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
8

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
9

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
10

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
Chat