Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
1.0 2 250 0
06.11.2017

Wprowadzenie do gry DOTA 2

Gier typu MOBA jest bardzo dużo, lecz dziś zajmiemy się grą od naszego kochanego VALVE (potocznie wśród graczy VOLVO).
Jednak przejdźmy do sedna sprawy. Jak grać? Czym grać? Pytania proste, lecz odpowiedzi jest tyle ile ludzi na globie. Ale postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami, które powinny pomóc w rozpoczęciu przygody z tą grą.
Zacznijmy od tego że mamy dwie drużyny po pięć osób i wygrywają ci którzy pierwsi zniszczą Starożytny (Ancient).
I tutaj wchodzi w grę taktyka oraz wybór bohaterów, gdyż trzeba wiedzieć, która postać kontruje którą. Jeśli na tym stadium gry zrobimy to dobrze mamy wygraną w kieszeni (Oczywiście jeśli twój team umie grać). Sama rozgrywka na początku może wydać się kłopotliwa, ale nie taki diabeł straszny jak go malują, i należy pamiętać że praktyka czyni mistrza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pierwszą postacią, którą omówię będzie LICH. Jest to support, czyli taka postać, która pomaga drużynie. Choć jest supportem ma bardzo mocną umiejętność ostateczną przez co sama może zniszczyć drużynę przeciwną i dzięki temu zmienić losy całej gry.

Drugą postacią, która jest godna uwagi będzie już nie support, lecz carry (Postać która uzyskuje największą moc w końcowej fazie gry) PHANTOM ASSASSIN. Choć jest to kobieta posiada potężną siłę w środkowej fazie gry jak i końcowej. Jedyne co należy nią robić to siedzieć i zdobywać poziomy oraz złoto by być niepokonanym, ponieważ jej umiejętnością ostateczną są ciosy krytyczne które skutecznie niszczą przeciwników w mgnieniu oka.

Trzecią i ostatnią postacią w tym zestawieniu jest również postać carry. Mowa tu o URS'ie (URSA). Jest to niedźwiadek, który wytrzymałością dorównuje czołgu (Ba, jest nawet wytrzymalszy! :D). Posiada również super szybki atak który z kumulacją obrażeń robi z przeciwnika papkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnią rzeczą o której powiem będą itemy (rzeczy w grze) jakie należy kupować na postacie support, czyli mowa tutaj na przykład o naszym wyżej wymienionym LICH'u.
Pierwszą rzeczą będzie kurier, który nosi nam rzeczy podczas gdy my jesteśmy na polu walki dzięki czemu nie musimy wracać się po nie do naszej bazy i nie tracimy doświadczenia, które stracilibyśmy jeśli poszlibyśmy sami po te itemy.
Drugą rzeczą są wardy. Są to najprościej mówiąc patyki z oczami, które dają nam wizję. Bardzo często jeśli dobrze je umiejscowimy na mapie pomagają w rozpoczęciu walki, bądź ucieczce, ponieważ widząc że wróg nadchodzi możemy skutecznie uciec lub zrobić na niego zasadzkę i go zniszczyć. Wardy bardzo pomagają w kontrolowaniu mapy co w meczach jest zbawienne i często decyduje o wygranej.
Mam nadzieję że artykuł przyda się początkującym i życzę powodzenia w grze. GL HF
1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Zarabianiewinternecie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Grand Prix Racing Online Poczuj się jak menedżer F1!

Recenzja toya_xd
9

Paladins Recenzja Gry Paladins

Recenzja Kubsterr
10

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
Discord