Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0 2 126 0
06.11.2017

Wprowadzenie do gry DOTA 2

Gier typu MOBA jest bardzo dużo, lecz dziś zajmiemy się grą od naszego kochanego VALVE (potocznie wśród graczy VOLVO).
Jednak przejdźmy do sedna sprawy. Jak grać? Czym grać? Pytania proste, lecz odpowiedzi jest tyle ile ludzi na globie. Ale postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami, które powinny pomóc w rozpoczęciu przygody z tą grą.
Zacznijmy od tego że mamy dwie drużyny po pięć osób i wygrywają ci którzy pierwsi zniszczą Starożytny (Ancient).
I tutaj wchodzi w grę taktyka oraz wybór bohaterów, gdyż trzeba wiedzieć, która postać kontruje którą. Jeśli na tym stadium gry zrobimy to dobrze mamy wygraną w kieszeni (Oczywiście jeśli twój team umie grać). Sama rozgrywka na początku może wydać się kłopotliwa, ale nie taki diabeł straszny jak go malują, i należy pamiętać że praktyka czyni mistrza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Pierwszą postacią, którą omówię będzie LICH. Jest to support, czyli taka postać, która pomaga drużynie. Choć jest supportem ma bardzo mocną umiejętność ostateczną przez co sama może zniszczyć drużynę przeciwną i dzięki temu zmienić losy całej gry.

Drugą postacią, która jest godna uwagi będzie już nie support, lecz carry (Postać która uzyskuje największą moc w końcowej fazie gry) PHANTOM ASSASSIN. Choć jest to kobieta posiada potężną siłę w środkowej fazie gry jak i końcowej. Jedyne co należy nią robić to siedzieć i zdobywać poziomy oraz złoto by być niepokonanym, ponieważ jej umiejętnością ostateczną są ciosy krytyczne które skutecznie niszczą przeciwników w mgnieniu oka.

Trzecią i ostatnią postacią w tym zestawieniu jest również postać carry. Mowa tu o URS'ie (URSA). Jest to niedźwiadek, który wytrzymałością dorównuje czołgu (Ba, jest nawet wytrzymalszy! :D). Posiada również super szybki atak który z kumulacją obrażeń robi z przeciwnika papkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Ostatnią rzeczą o której powiem będą itemy (rzeczy w grze) jakie należy kupować na postacie support, czyli mowa tutaj na przykład o naszym wyżej wymienionym LICH'u.
Pierwszą rzeczą będzie kurier, który nosi nam rzeczy podczas gdy my jesteśmy na polu walki dzięki czemu nie musimy wracać się po nie do naszej bazy i nie tracimy doświadczenia, które stracilibyśmy jeśli poszlibyśmy sami po te itemy.
Drugą rzeczą są wardy. Są to najprościej mówiąc patyki z oczami, które dają nam wizję. Bardzo często jeśli dobrze je umiejscowimy na mapie pomagają w rozpoczęciu walki, bądź ucieczce, ponieważ widząc że wróg nadchodzi możemy skutecznie uciec lub zrobić na niego zasadzkę i go zniszczyć. Wardy bardzo pomagają w kontrolowaniu mapy co w meczach jest zbawienne i często decyduje o wygranej.
Mam nadzieję że artykuł przyda się początkującym i życzę powodzenia w grze. GL HF
Wprowadzenie do gry DOTA 2 1.0 2
0 2
Art napisany przez Zarabianiewinternecie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
4

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper