Jak to działa
Przejdź do gry Dragon Awaken
Dragon Awaken
0.0 0 210 0
30.03.2018

Dragon Awaken wprowadzenie do gry

Cześć! Chciałam wam trochę rozjaśnić grę w którą poświęciłam trochę czasu, a mianowicie Dragon Awaken. Gra ta jest podobna do Metin 2 choć bardzo dużo nie ma z nią wspólnego a sama gra jest z gatunku MMORPG w świecie fantazy. Gra polega głównie na wykonywaniu misji i ulepszania naszego bohatera. Po wejściu do gry mamy wybór wybrania bohatera lub bohaterki oraz nadania jemu/jej nazwy. W grze logujemy się z całym podstawowym ekwipunkiem oraz kilkoma monetami. Oprócz postaci dostaniemy także małego smoka, który również może zostać ulepszany oraz ewoluować. Fabuła... nie jest to najmocniejsza strona tej gry, lecz jakąś tam posiada, ale nie ma do czego się przyczepić zanadto. Ale teraz przejdźmy do samego obrazu w grze Dragon Awaken i nieco go obejrzyjmy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 290 Graj
W grze poruszamy się po pałacach, gdzie rozsiani są mieszkańcy, którzy dają nam rozmaite zadania, które musimy wykonać aby dostać monety oraz EXP, który jest potrzebny do ulepszania postaci oraz smoków, które dostajemy przy okazji wykonania misji i którego można ulepszać aby stał się potężniejszy. Najłatwiejsze zdobycie EXP-a ??? Wykonywanie misji od NPC. Zazwyczaj misie polegają na zabijaniu potworów znajdujących się na mapie. Wraz z kolejną misją dostajemy więcej monet, expa a nawet diamentów. Z większym poziomem misji także zwiększa się trudność pokonywania potworów, z którymi mamy do czynienia, niemniej jednak ulepszając smoka i postać oraz dobrze ułożony ekwipunek rozgrywka staje się lepsza i łatwiejsza. Ważne też jest werbowanie nowych postaci które będą nam towarzyszyć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj
W grze znajdują się także Dungeony, inaczej mówiąc lochy. W lochach niszczymy różne potwory które są w nich ukryte aby zwiększać swój poziom oraz zdobywać itemy. Dungeonów jest nie mało i każdy ma zróżnicowany poziom trudności, zazwyczaj wiąże się to z dmg potworów oraz ich punktami życia. W walce używamy tzw. ,,skillów" supermocy, którymi możemy posługiwać się w walce aby zadawać więcej DMG, które także da się ulepszać głównie nakładając nowe, lepsze itemy z lepszymi statystykami. Możemy także werbować nowych gladiatorów aby ci stawali z nami do walki, posiadający własne skille oraz ekwipunek i broć. Gra posiada zróżnicowaną grafikę dzięki czemu nie ma się co nudzić, lecz jest zbyt jaskrawa co niezbyt mi odpowiada. Gra jak dla mnie jest fajna. Po więcej po prostu zagrajcie sami.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kiciaaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
6

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
7

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
9

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
10

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
Discord