Jak to działa

Dragon Blood

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dragon Blood

Dragon Blood to MMORPG dostępne na przeglądarki i opierające się na systemie free to play. Obudź w sobie swojego wewnętrznego smoka i tocz epickie bitwy przeciwko siłom zła w grze, w która ma najbardziej rozwinięty interfejs edycji postaci wśród pozostałych tytułów wśród przeglądarkowych MMO!

Jeśli czujesz się już nakręcony na Dragon Blood, to muszę ostudzić nieco Twój entuzjazm, bo na początku wybór klas postaci prezentuje się - grzecznie ujmując - dosyć biednie, ponieważ do wyboru mamy jedynie dwie klasy - maga i wojownika. Żeby nie było, mamy dodatkowo możliwość wyboru płci. Na szczęście, specjalny moduł Dragon Blood umożliwia bardzo bogatą personalizacji postaci, co bardzo dobrze rekompensuje tak mało obiecujący początek.

Dragon Blood oscyluje wokół utartego schematu “księżniczki w opałach”. Na początku gry dowiadujemy się, że księżniczka została porwana przez złe potwory, a jej los leży od teraz w Twoich rękach. Cała “niegrywalna” część rozgrywki prezentowana jest przy użyciu tekstu, dlatego próżno szukać w tym MMO jakichś epickich scenek video.

Ale za to ta old-schoolowa grafika, to jest coś. Izometryczny rzut 2D pozwoli Ci poczuć czasy namiętnego wyrzynania przeciwników w Diablo II. Demon Blood jest dość łatwe w obsłudze, ponieważ opiera się na sprawdzonym systemie “kliknij i chodź”, który z marszu przenosi Cię w zaznaczony element na mapie, często automatycznie prowadząc do lokacji, w której czeka na Ciebie zadania.

W tym darmowym MMO na przeglądarki walka odbywa się w systemie turowym, przy czym tak klasyczny model rozgrywki urozmaicają postaci, które dołączają do Ciebie podczas potyczki. Im dalej brniesz przez świat Dragon Blood, tym więcej epickich przedmiotów, groźnych wrogów i pięknego terenu czeka na spragnione dobrej rozrywki oczy.

Zacznij grać już dzisiaj i pozwól, żeby Twój wewnętrzny smok siał postrach wśród wrogów!

pełny opis gry
Screeny
Dragon Blood screenshot1 Dragon Blood screenshot2 Dragon Blood screenshot3 Dragon Blood screenshot4 Dragon Blood screenshot5 Dragon Blood screenshot6 Dragon Blood screenshot7 Dragon Blood screenshot8 Dragon Blood screenshot9 Dragon Blood screenshot10
Video

Dragon Blood wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat