Jak to działa

Dragon Lord

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dragon Lord

Jeżeli pasjonują Cię gry typu MMO z motywem fantasy, koniecznie włącz Dragon Lord! Władca Mrocznych Smoków rozprzestrzenia spustoszenie i chaos na tutejszych ziemiach. Może to właśnie Ty zdołasz wypędzić go stąd raz… na zawsze?

To bardzo niepokojące czasy chaosu i spustoszenia. Władca Mrocznych Smoków rządzi kontynentem, powodując panikę i siejąc strach wśród jego mieszkańców. Rekrutuj, awansuj i trenuj potężnych bohaterów, którzy pomogą Tobie w walce z wrogami – elfami, orkami i złymi smokami. Zbuduj i obroń swoje własne miasto wraz z potężnym zamkiem, znajdującym się w jego centrum. Zbieraj lojalnych żołnierzy i dołącz do swoich sojuszników, aby obalić imperium wroga za pomocą magii i mocy… pokonanych przeciwników! Wynajmij do swojej armii wszelkiego rodzaju bohaterów – od podstępnych czarownic, aż po ogniste oddechy demonów! Stwórz potężną broń, aby uderzyć we wrogów z jak największą siłą! W rozgrywce możesz również rzucić wyzwanie innym graczom na arenie PvP, walcząc o wspaniałe nagrody. W grze możliwe są również mikrotransakcje, które obejmują przedmioty zwiększające statystyki, a także przedmioty wygody (np. klejnoty, które szybciej odblokowują specjalne wydarzenia). Czy już masz pomysł, jak ocalić ludzkość przed zagładą Władcy Mrocznych Smoków?

Zbuduj wspaniałe miasto w Dragon Lord, które wytrzyma każde zagrożenie! Używaj potężnych kombinacji i umiejętności, oswajaj potężne smoki w rozległym wszechświecie Smoczego Władcy i… poprowadź swoich przyjaciół do zwycięstwa! To wszystko możliwe będzie już dziś, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Dragon Lord screenshot1 Dragon Lord screenshot2 Dragon Lord screenshot3 Dragon Lord screenshot4 Dragon Lord screenshot5 Dragon Lord screenshot6 Dragon Lord screenshot7 Dragon Lord screenshot8 Dragon Lord screenshot9 Dragon Lord screenshot10
Video

Dragon Lord wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat