Jak to działa

Dragon's Prophet

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dragon's Prophet

Marzyło Ci się kiedyś, żeby zostać trenerem smoków, ale w realnym świecie nie ma miejsca na tego typu rozrywkę? Możesz odetchnąć z ulgą i zabrać swoje podręczniki, bo oto Dragon’s Prophet, MMORPG w realiach fantasy, pozwoli Ci spełnić tak długo wyczekiwane marzenie.

Świat w Dragon’s Prophet przypomina bardzo europejskie Średniowiecze, które wzbogacają dodatkowo elementy azjatyckiej architektury. Kilkaset po tzw. “Drugiej Wojnie Smoków” ludzkość w końcu nauczyła się współpracować z bestiami pokrytymi grubym, łuskowatym pancerzem. To właśnie Ty wcielisz się w jednego z treserów tych smoków, a Twoim zadaniem będzie odnalezienie najcenniejszych okazów i wyszkolenie im tak, aby wiernie służyły swoim panom.

Stwórz swojego bohatera i wybierz jedną z czterech profesji: wojownika, maga, łucznika lub wsparcia. Kiedy już określisz swoją klasę, wygląd i poszczególne statystyki, rozpocznie się Twoja przygoda z tym magicznym MMO. Twoim głównym zadaniem jest oczywiście łapanie i tresura smoków - ale nie martw się, ta atrakcja jest tak rozbudowana, że nie będziesz narzekać na nudę. Każda z bestii jest inna - niektóre lepiej radzą sobie w wodzie, inne z kolei dominują na lądzie. W grze spotkasz potężne bestie oraz zwinne i latające smoki, gotowe szybować w przestworzach.

Świat Dragon’s Blood zamieszkują cztery ludzkie cywilizacje i kilka pomniejszych raz, przy czym każda z nich charakteryzuje się odrębną kulturą i stylistyką budowli. Na ten przykład, w wioskach goblinów znajdziesz mnóstwo zadbanych świń, które z jakiegoś powodu są ulubionym gatunkiem tych przebiegłych stworzeń. Z kolei obozowiska agresywnych gnolli ozdobione są kłami bestii i innymi elementami, które pasują do tej plemiennej i lubującej się w wojnie rasy.

Chociaż tło PvE jest w tym darmowym MMORPG wyjątkowo ujmujące, to gracze ceniący sobie potyczki z pozostałymi uczestnikami rozgrywki również znajdą coś dla siebie. System PvP oferuje m.in. walki w czteroosobowych oddziałach bojowych, podczas których poprowadzisz starcia z grupą przeciwnika na wielkich arenach.

Wytrenuj swojego smoka w Dragon’s Prophet i chwal się kolekcją unikalnych bestii!

pełny opis gry
Screeny
Dragon's Prophet screenshot1 Dragon's Prophet screenshot2 Dragon's Prophet screenshot3 Dragon's Prophet screenshot4 Dragon's Prophet screenshot5 Dragon's Prophet screenshot6 Dragon's Prophet screenshot7 Dragon's Prophet screenshot8 Dragon's Prophet screenshot9 Dragon's Prophet screenshot10
Video

Dragon's Prophet wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Core 2 Duo E4700 2.4Ghz
 • 1 GB
 • NVidia GeForce 8600 GT / Radeon HD 2600 Pro
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat