Jak to działa
Przejdź do gry Drakensang Online
Drakensang Online
0.0 0 732 0
14.11.2017

Dlaczego Drakensang Online to dobra gra ?

Przytaczając pytanie z nagłówka, dlaczego Drakensang Online to dobra gra ? Jest ona dobra z wielu powodów pierwszym i najważniejszym powodem tego jest to, że gra jest multiplayer, co oznacza, że możemy grać, a nawet powinniśmy to robić z naszymi znajomymi. Kolejną rzeczą jest to, że można pojedynkować się z innymi graczami, 1 kontra 1 lub drużyna kontra drużyna. Elementy rywalizacji w takich grach to bardzo potrzebna i wciągająca rzecz, ściganie się ze znajomymi o to kto pierwszy zrobi daną misje, czy uzyska większy level, czy nawet o to kto ma lepsze wyposażenie. Tryb multiplayer nie musi oznaczać rywalizacji, możemy przecież pomagać sobie nawzajem, na przykład kiedy któryś z naszej grupy potrzebuje pomocy przy pokonaniu za silnego bosa, którego pokonanie w pojedynkę jest bardzo ciężkie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kim grać? To pytanie powinien zadać sobie każdy.

Twórcy gry oferują cztery klasy postaci. Strażnik lasu który jest łucznikiem, wszyscy fani ten broni będą zadowoleni. Wojownicy,którzy są niesamowicie ptoężni ale dopiero w walce na bliski dystans . Rycerze zakonu Smoka to opancerzeni wojownicy, możnaby ich nazwać zabójcami, ponieważ są niesamowicie silni gdy tylko zbliżą się do przeciwnika.. Czarodziej Kręgu to, jak nietrudno się domyślić, mistrz magii, który ma do wyboru magie : ognia, lodu i piorunów. Ostatnią klasą jest Parowy Mechanikus, który jest mechanikiem-krasnoludem. Mechanikus radzi sobie z przeciwnikami przy pomocy ziejących ogniem działek i rakietowych plecaków, które nie są jego jedynym środkiem ofensywy, rozstawia działko, które atakuje przeciwnika, jak i również osobiście do niego strzela.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Darkensang ma również przepiękną grafikę, co jest rzadkością w grach na przeglądarkę. W grze możemy spotkać setki różnych przeciwników, zaczynając od zwykłych ludzi, a kończąc na strasznych smokach. Jedno jest pewne, jest w czym przebierać i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Gra oferuje nam również setki wspaniałych lokacji, które również mogą być przerażające lub interesujące czy zabawne. W grze możemy wykonywać questy zlecane nam przez najczęściej mieszkańców miasa. W grze jest bardzo mocno rozbudowane drzewko umiejętności. Każda z klas ma do wyboru kilkanaście umiejętności opisujących jej bitewne zdolności. Oczywiście nie musimy używać wszystkich z nich. Drakensang Online ma bowiem na tyle fajny system walki, iż nawet używając jedynie naszej ulubionej zdolności i likwidacja kolejnych wrogów sprawia dużo frajdy i zachęca do dalszej zabawy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
3

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
4

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
5

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
6

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
7

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
8

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
9

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
10

Bleach Online Ciekawy "clicker" i nie tylko...

Recenzja Kapcio
Chat