Jak to działa

Duelyst

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Duelyst

Jeżeli jesteś wielbicielem turowych strategii bitewnych, to na pewno urzeknie Cię ten nastawiony na zabawę multiplayer. Fabuła gry została osadzona w szeroko pojętym klimacie fantasy, jednak stworzony świat zdecydowanie nie przypomina „tolkienowskiego” Śródziemia. Jest to bowiem kombinacja różnych wpływów, mitologii oraz indywidualnych koncepcji twórców Duelyst. Jesteś gotowy, aby poznać się z tym dość nietypowym i odległym światem?

Rozgrywka dotyczy wielkiej wojny między pięcioma potężnymi mocarstwami. Będziesz więc mógł ścierać się razem z innymi graczami w dość tradycyjnej kampanii fabularnej. W grze bardzo urozmaicona została historia fikcyjnego świata, która po kolei przedstawiana jest poprzez opisy poszczególnych miejsc, biografie głównych postaci, a także przywoływane przez nich… stare baśnie. Rozgrywka polega na toczeniu typowo turowych potyczek, w których obejmiesz dowództwo nad niewielkim oddziałem – a walczyć będziesz na mapach pokrytych… kwadratową siatką. Najpierw trzeba będzie jednak zrekrutować swoją drużynę poprzez wybranie postaci o indywidualnych zdolnościach – a jest ich ponad 300! Urozmaiceniem bitew są również liczne, magiczne artefakty oraz niezwykle rozbudowany system zaklęć. Taktyczny aspekt rozgrywki jest w Duelyst dopracowany naprawdę mocno, a żeby zwyciężyć będziesz musiał odpowiednio ustawić swoich wojowników! Mało tego, ważne jest właściwe wykorzystywanie atrybutów podwładnych i umiejętność… przewidywania.

Jesteś gotowy zawładnąć światem Duelyst i stać się potężnym przywódcą swojego oddziału? Odpal więc grę i stań na czele swojej drużyny już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Duelyst screenshot1 Duelyst screenshot2 Duelyst screenshot3 Duelyst screenshot4 Duelyst screenshot5 Duelyst screenshot6 Duelyst screenshot7 Duelyst screenshot8 Duelyst screenshot9 Duelyst screenshot10
Video

Duelyst wymagania

 • Windows 7 32-bit
 • 1.5Ghz dual-core Intel Core i5
 • 4 GB
 • NVIDIA Geforce 600x
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat