Jak to działa

Empire Universe 3

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Empire Universe 3

Empire Universe 3 to przeglądarkowy MMORTS osadzony w futurystycznym świecie, w którym staniesz do walki o dominację nad jedną z planet zamieszkaną przez dziewięć obcych ras. Jako dowódca obcych, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby poszerzyć terytorium swojej cywilizacji przy użyciu dyplomacji lub biorąc udział w krwawej wojnie.

Swoją przygodę z tą futurystyczną grą strategiczną rozpoczniesz jako włodarz małej wojskowej osady na planecie należącejdo Twojej rasy. Poprzez wydobywanie surowców i odblokowywanie nowych technologii będziesz w stanie ulepszyć osadę do rangi miasta, skąd już kilka kroków i odważnych decyzji do potężnego imperium.

Wybierz spośród dziewięciu dostępnych ras i spersonalizuj własnego awatara, nadając mu odpowiednie cechy i nazwę, która będzie reprezentować Cię podczas gry w Empire Universe 3. Każda rasa wykazuje się innym stylem gry i różnymi technologiami, którymi może zarządzać, dlatego dobrze się zastanów zanim dokonasz ostatecznego wyboru i zaczniesz budować imperium. Od Ciebie zależy, czy obierzesz drogę usłaną nowinkami technologicznymi, czy będziesz zdobywał przewagę przy użyciu brutalnej siły.

Jako zarządca planety, będziesz mógł komunikować się z innymi graczami. Dzięki rozwiniętej społeczności w tej strategii czasu rzeczywistego możesz otwierać nowe szlaki handlowe, zawierać korzystne sojusze lub wypowiadać wojnę w celu przejęcia terytorium wroga.

W Empire Universe istnieje również rozbudowany system rankingów. Te są z kolei bardzo różne, od najlepszych graczy w ogóle, poprzez najskuteczniejszych sojuszników albo ze względu na przynależność do konkretnej frakcji.

Zawładnij planetą i zbuduj na niej wspaniałą cywilizację!

pełny opis gry
Screeny
Empire Universe 3 screenshot1 Empire Universe 3 screenshot2 Empire Universe 3 screenshot3 Empire Universe 3 screenshot4 Empire Universe 3 screenshot5 Empire Universe 3 screenshot6 Empire Universe 3 screenshot7 Empire Universe 3 screenshot8 Empire Universe 3 screenshot9
Video

Empire Universe 3 wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat