Jak to działa

Eternal Blade

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Eternal Blade

Daj się wciągnąć w niesamowitą rozgrywkę MMORPG w stylu anime! Możesz poruszać się w grze po ogromnym świecie i pokonywać unikalnych bossów z dość dziwaczną mechaniką i słabymi punktami – wystarczy tylko je… znaleźć. Pomyśl, jak atakować potwory, aby przeżyć! Akcja w rozgrywce jest błyskawiczna, a to ze względu na system inteligentnego rzucania ataków – wystarczy tylko najechać myszką na cel i nacisnąć klawisz skrótu, aby zaatakować hordę potworów. To bardzo solidna i doskonale dopracowana rozgrywka, która na pewno błyskawicznie Cię oczaruje!

Do wyboru masz jedną z 6 rozwijających się klas – możesz zatem zdecydować się na pozostanie złodziejem, łucznikiem, magiem, wojownikiem nordyckim, rycerzem lub przywoływaczem dusz. Każda z postaci może posiąść 2 umiejętności, w których najbardziej się rozwinie. Doświadczysz emocjonujących elementów gry zarówno w standardowym trybie MMO (z perspektywy trzeciej osoby), jak z łatwością przejdziesz na widok izometryczny! Pokonuj wrogów, zdobywaj coraz to wyższe levele, a także przygarnij Święte Zwierzęta – to szczególnie ważny element rozgrywki, ponieważ zmieniają one Twoje umiejętności i statystyki! Każde zwierzę ma aż 3 umiejętności i możesz mieć 3 zwierzęta aktywne jednocześnie!

Świat anime Eternal Blade wraz ze swoimi fantastycznie animowanymi miastami oraz lochami sprawi, że poczujesz się zupełnie tak, jakbyś przechodził przez tajemnicze portale między rzeczywistą a realną sferą. Ciesz się zatem z odkrywania tego wielkiego świata już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Eternal Blade screenshot1 Eternal Blade screenshot2 Eternal Blade screenshot3 Eternal Blade screenshot4 Eternal Blade screenshot5 Eternal Blade screenshot6 Eternal Blade screenshot7 Eternal Blade screenshot8 Eternal Blade screenshot9 Eternal Blade screenshot10
Video

Eternal Blade wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat