Jak to działa

Fairy Tale: Hero's Journey

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Fairy Tale: Hero's Journey

To darmowa gra przeglądarkowa RPG, utworzona na podstawie dość znanej wśród fanów serii anime. Została ona opracowana przez GameSamba. Masz szansę na wkroczenie do zupełnie nowej fabuły w świecie Fairy Tail, w której stworzysz własnego czarodzieja i będziesz walczyć u boku innych czarodziejów tego fascynującego, magicznego świata. Koniecznie odkryj przeszłość każdego z nich i daj się wciągnąć w rozgrywkę!

W miarę postępu Twojej gry zostaną odblokowane różne rodzaje magicznych zaklęć. Są one wbrew pozorom niezwykle przydatne, ponieważ możesz dostosować je tak, aby pomóc sobie stworzyć czarodzieja, jakiego tylko zapragniesz! Będziesz miał możliwość przyłączenia się do jednej z trzech frakcji: Fire, Ice lub Sky. Mało tego, w grze możesz z czasem stworzyć własną gildię i razem z innymi graczami podejmować się interesujących zadań. Zarządzaj postępem bitwy, aby ukończyć epickie wyzwania i wzywaj swoich kolegów z gildii do pomocy, jeżeli pojawi się jakieś szczególnie trudne zadanie – warto wtedy mieć wokół siebie przyjaciół! Mając tak wiele możliwości i chłonąc emocje związane z tworzeniem własnego czarodzieja za pomocą spersonalizowanych zaklęć, Fairy Tail Hero's Journey z pewnością będzie ekscytującym dodatkiem do tradycyjnej wersji gry Fairy Tail i całego jej świata.

Stwórz swoją wymarzoną powstać, spotykaj się z licznymi bohaterami lubianej serii anime, a także powiększaj swoją gildię. Na co czekasz? Włącz Fairy Tail Hero's Journey i zanurz się w świecie pełnym magii już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Fairy Tale: Hero's Journey screenshot1 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot2 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot3 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot4 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot5 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot6 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot7 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot8 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot9 Fairy Tale: Hero's Journey screenshot10
Video

Fairy Tale: Hero's Journey wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat