Jak to działa

Fap CEO

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Fap CEO

Jeżeli erotyczne gry Hentai są czymś co szczególnie lubisz, koniecznie zanurz się w rozgrywce Fap Ceo! Swoją przygodę zaczniesz od poznania gorącej sekretarki, którą będziesz mógł mieć w biurze tylko dla siebie. Pamiętaj jednak, że ważne jest nie tylko zabawianie się z panienkami, ale też dobro Twojej firmy. Musisz zatem zatrudniać pracowników (w tym najbardziej gorące specjalistki), a także przeglądać ich projekty – jako dyrektor generalny jest to przecież Twój obowiązek. I nie ważne, nad czym tak długo ślęczą – ważne, że dzięki seksownym pracownicom Twój bank będzie zapełniał się stosem grubej gotówki!

Pamiętaj o tym, że każda z postaci posiada swoje szczególne zachowania, preferencje i charakterystyczne cechy. Niektóre panienki są nieśmiałe, inne bardziej otwarte – możesz więc przebierać w kandydatkach i zatrudniać wyłącznie te, które generują najwięcej pieniędzy w Twojej firmie! Szybko rozpoznasz te najbardziej dochodowe, ponieważ unosi się nad nimi różowa moneta. Fap Ceo to szalenie wciągająca rozgrywka w typie clicker – rozwijaj fabułę, podniecaj wyuzdane pracownice i baw się przez wiele godzin, a nawet… dni! Zatrudniaj najlepsze laski, poznawaj ich intrygujące historie i uzyskuj ekskluzywne zawartości – oczywiście, w nieocenzurowanych wersjach! Zdobywaj kolejne poziomy, zarabiaj wielką kasę i wykorzystuj pobudzenie swoich pracownic!

Potrzebujesz chwili zapomnienia? Zbieraj seksowne fotki panienek, kochaj się z nimi na każdy sposób i poczuj władzę w swoich rękach… no, może nie tylko tam?

pełny opis gry
Screeny
Fap CEO screenshot1 Fap CEO screenshot2 Fap CEO screenshot3 Fap CEO screenshot4 Fap CEO screenshot5 Fap CEO screenshot6
Video

Fap CEO wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat