Jak to działa

Felspire

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Felspire

Dla współczesnego człowieka początki Spaczonej Iglicy owiane są tajemnicą – na początku była ona symbolem magii i nadziei dla szczęśliwców, którzy mieli szansę podziwiać jej potężne mury. Jednakże dla niektórych Iglica stanowiła źródło chciwości, gdyż według różnych pogłosek kryła w sobie nieskończoną energię będącą paliwem dla ówczesnego świata. Jeszcze inni traktowali Iglicę jako portal do podziemnego świata. Ten ostatni rodzaj podróżników pragnął nie tylko posiąść Spaczoną Iglicę, ale przede wszystkim użyć jej do realizacji swoich niecnych planów w katakumbach uniwersum ukrytego pod ziemską skorupą.

W tej darmowej grze akcji MMO możesz wybrać pomiędzy trzema klasami postaci, z których każda z nich będzie przechodzić przez cztery stopnie awansu, w efekcie czego do Twojej dyspozycji zostanie finalnie oddane ponad piętnaście unikalnych kombinacji klas bohaterskich. Przed każdym awansem w Felspire staniesz przed serią wymagających misji, które koniec końców doprowadzą Cię do momentu pożądanej ewolucji.

To, co wyróżnia Felspire na tle innych gier z gatunku MMO, to praktycznie nieskończone możliwości personalizacji postaci, biorąc pod uwagę to, że w Twoje ręce może wpaść ponad 100 tysięcy różnych części orężu, które pozwolą Ci zwiększyć statystyki swojego herosa i utorować drogę w walce o lepsze jutro.

Oprócz niezwykle bogatego ekwipunku dostępnego w grze, będziesz mógł przebierać w szeregu pasywnych i aktywnych umiejętności Twojego bohatera, które będziesz mógł ulepszać przy użyciu punktów skilli i wybranych ksiąg zdobytych w trakcie Twoich podróży po świecie Eremos.
Oprócz bogatej warstwy fabularnej będziesz mógł sprawdzić się na arenach PvP, na których stoczysz pojedynki z innymi graczami. Pamiętaj jednak, żeby mądrze używać swoich umiejętności, bo to, co sprawdza się w PvE, w potyczkach z realnymi przeciwnikami niekoniecznie znajdzie zastosowanie.

Zresztą, nie ma co przedłużać. Pobierz Felspire już dziś i odkryj potęgę Spaczonej Iglicy.

pełny opis gry
Screeny
Felspire screenshot1 Felspire screenshot2 Felspire screenshot3 Felspire screenshot4 Felspire screenshot5 Felspire screenshot6 Felspire screenshot7 Felspire screenshot8 Felspire screenshot9 Felspire screenshot10
Video

Felspire wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat