Jak to działa

Fiesta Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Fiesta Online

Dołącz do świata Fiesta Online i sprawdź, co ta ciekawa produkcja z gatunku MMO ma Ci do zaoferowania. Gra została stworzona z myślą o fanach anime, dlatego jeśli kochasz kraj kwitnącej wiśni, to ten niezwykle dopracowany i darmow tytuł sprawi Ci mnóstwo radości.

Wybierz jedną spośród kilku zróżnicowanych klas, z których każda posiada unikalny zestaw umiejętności i prezentuje zupełnie odmienny styl gry. Sprawdzisz się tu jako m.in: krzyżowiec, łucznik, kleryk, wojownik, łotr oraz czarodziej. To darmowe MMORPG oferuje także jedną heroiczną klasę - aby ją zdobyć, będziesz musiał zdobyć 60 poziom doświadczenia.

W Fiesta Online czekają na Ciebie rozmaite lochy, w których zmierzysz się z wyjątkowo niebezpiecznymi przeciwnikami. Pokonując nowych wrogów zdobędziesz coraz lepszy ekwipunek i dodatkowe punkty doświadczenia, które przeznaczysz później na rozwój swojego awatara.

Jak przystało na rasowe MMORPG, oprócz rozbudowanego systemu PvE w Fiesta Online doświadczysz również epickich bitew PvP. Dołącz do jednej z gildii i walcz o chwałę na dedykowanych terenach dostępnych w całym świecie gry. Gildie zrzeszają także najlepszych graczy PvP - stań do konkursu o tytuł dominatora i weź udział w prestiżowym turnieju.

Poza niezwykle rozbudowanym głównym wątkiem fabularnym, w tym darmowym MMORPG czekają na Ciebie liczne poboczne atrakcje, które podkreślają i tak już klimatyczny charakter gry. Należą do nich między innymi kolekcjonowanie i handel kartami, które zdobędziesz z pokonanych przeciwników lub dekorowanie własnego domu, czy zwiększanie statystyk przedmiotów. Twórcy zadbali nawet o takie smaczki, jak możliwość zawarcia małżeństwa w grze.

Nie ważne ile MMO już masz za sobą - Fiesta Online to tytuł, który na nowo rozbudzi Twoją zajawkę do tego gatunku gier.

pełny opis gry
Screeny
Fiesta Online screenshot1 Fiesta Online screenshot2 Fiesta Online screenshot3 Fiesta Online screenshot4 Fiesta Online screenshot5 Fiesta Online screenshot6 Fiesta Online screenshot7 Fiesta Online screenshot8 Fiesta Online screenshot9 Fiesta Online screenshot10
Video

Fiesta Online wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Pentium 4 – 1.6 GHz
 • 2 GB
 • NVidia GeForce MX
 • 4 GB
Podobne gry
Chat