Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 177 0
27.05.2020

Football Team, czyli świetna gra MMO

Hej! Lubisz piłkę nożną? A może po prostu szukasz ciekawej gry przeglądarkowej multiplayer? Sprawdź Football Team!


Football Team to przeglądarkowa, darmowa gra z gatunku managerów sportowych stworzona specjalnie z myślą dla fanów piłki nożnej. Wraz z zarejestrowaniem się, stajemy się odpowiedzialni za własnego, początkującego piłkarza, którym trenujemy, poprawiamy umiejętności, wykonujemy zadania oraz tworzymy lub dołączamy do klubów!


Na samym początku mamy możliwość wyboru pozycji na boisku naszego zawodnika, którą później za opłatą można zmienić. W momencie wybrania pozycji, gra daje nam krótką informacje, jakie najlepiej rozwijać umiejętności, a następnie bez jakiekolwiek samouczka, ukazuje się nam dashboard, który jest miejscem rozgrywania się całej akcji.

Pierwszą zakładką jest "HOME", w której znajdujemy podstawowe informacje, jakimi są np. aktualne aukcje, przyszłe mecze, ilość wykonanych dzisiaj treningów lub codzienne wyzwanie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj

Kolejną zakładką, bardzo ważną zresztą, jest "POSTAĆ". To tutaj znajdują się wszystkie statystyki naszego zawodnika. W tym miejscu również możemy spersonalizować wygląd postaci, otworzyć paczki (Brązowa, Srebrna i Złota) lub sprawdzić boosty umiejętności oraz szczegóły kariery.

Z paczek można wylosować części naszej ubioru dla postaci (koszulki, spodenki, getry, korki), które dodają różne bonusy. Mają one różne nazewnictwo, więc można wylosować nawet część garderoby naszego ulubionego kraju!

Im wyższy poziom paczek, tym lepsze nagrody.


Zakładka "TRENING" dzieli się na:

  • podstawowy
  • tricki
  • klubowy

Tutaj możemy szlifować umiejętności postaci, ćwiczyć nad trickami, które później są potrzebne w pojedynkach lub zapisywać się na treningi klubowe.


Treningi kosztują nas czas, energię i euro. Im wyższy poziom ma dana umiejętność, tym koszty się powiększają.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj

W "MIEŚCIE" mamy możliwość pochatowania z innymi graczami, pojedynkowania się, zjedzenia danych potraw, by dostać więcej energii lub pracować, aby zyskać potrzebne euro. Praca lub jedzenie odbywa się w czasie rzeczywistym, lecz nie ogranicza nas to i można spokojnie w tym samym momencie wykonywać inne czynności.W zakładce "ROZGRYWKI" możemy zaobserwować nadchodzące mecze np. ligowe, o puchar świata lub turnieje mistrzów.Zakładka "KLUB" służy do znalezienia drużyny, do której można dołączyć lub stworzenia własnego klubu, za odpowiednią opłatą.

Jeżeli należymy już do jakiegoś klubu, w tym miejscu znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące jego tj. harmonogram meczy, pierwszy skład czy też kontrakt.Reasumując, gra Football Team jest idealną pozycją dla fanów gier MMO. Gra jest niesamowicie domyślna, a ilość opcji oraz rozbudowana mechanika powinna zaspokoić wymagania każdego!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Orea

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
2

Roblox Ocena gry ,,Adopt me,,

Recenzja Fire cookiex
3

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
6

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
7

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
8

Minecraft - recenja Marcina

Recenzja Zuwix
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
Chat