Jak to działa

Footballcup

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Footballcup

Jesteś fanem sportowej rywalizacji? A może fascynujesz się światem piłki nożnej? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, warto będzie zagrać w przeglądarkowy menadżer piłkarski, Footballcup.

W rozgrywce będziesz mieć okazję wcielenia się w rolę trenera klubu piłkarskiego. Będziesz mógł zadecydować o tym, jak powstanie cała Twoja drużyna – totalnie od podstaw! To właśnie Twoja ekipa stanie do rywalizacji z innymi graczami, z całego świata. Twoim zadaniem będzie trenować zawodników, szukać nowych talentów i transferować piłkarzy. Z czasem możesz utworzyć z nich drużynę, która będzie najlepsza w rozgrywkach ligowych. Oczywiście, kluczowe będzie posiadanie odpowiedniego selekcjonera, potrafiącego ustawić i motywować cały skład piłkarski. Footballcup pozwala również wpływać na finanse, a więc i popularność całego klubu. To właśnie Ty będziesz musiał uporać się ze znalezieniem sponsora, zaopiekować się sklepikiem z pamiątkami piłkarskimi, rozbudowywać swój stadion oraz kontaktować się na bieżąco z mediami. Będziesz mógł też zatrudniać pracowników, którzy pomagać Ci będą w różnych obowiązkach. Przed Tobą uczestnictwo w rozgrywkach ligowych, spotkania na meczach towarzyskich ze znajomymi i cykliczne turnieje z nagrodami.

Od zawsze marzyłeś o tym, by prowadzić swój własny klub piłkarski? Chcesz rozgrywać mecze ligowe i poznać świetnie przemyślany system ligowy? Odpal więc już dziś rozgrywkę Footballcup – tylko na bananki.pl! Udowodnij wszystkim, że to właśnie Ty zasługujesz na tytuł najlepszego menadżera piłki nożnej.

pełny opis gry
Screeny
Footballcup screenshot1 Footballcup screenshot2 Footballcup screenshot3 Footballcup screenshot4 Footballcup screenshot5 Footballcup screenshot6 Footballcup screenshot7 Footballcup screenshot8 Footballcup screenshot9 Footballcup screenshot10
Video

Footballcup wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat