Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 1936 0
09.06.2018

Jak społeczność potrafi zniszczyć grę?

Niektórzy gracze Frotnite mogą być zdenerwowani tym, że opiszę mechanizm z tytułu na podstawie ich ulubionej gry. Analiza ma charakter opisu problemu nie samej gry

Szczerze ja nic do Frotnite nie mam. Gra o rosnącej popularności wcale nie powoduje u mnie nienawiści. Powoduje wręcz chęć zagrania. Gameplay dodają jeszcze więcej zainteresowań szczególnie gdy na Twitch są bardzo wysoko z powodu dużej oglądalności. Widzimy tam piękną grę i bardzo ciekawą społeczność prezentowaną przez interesującego i żartobliwego prowadzącego. Gra wydaje nam się mieć znaną mechanikę, jest w prostej oprawie graficznej (jest to szczególnie ważne dla ludzi nie posiadających dość mocnego sprzętu), a co najważniejsze jest Free to Play. Jeśli nam się znudzi odinstalujemy. Wszystko do doprowadza do jednej decyzji instalacja i uruchomienie...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
... i nadal widzimy piękną grę. Innowacyjność szybkiego budowania fortu i możliwość edycji jego elementów tworząc elementy o znacznie innych funkcjach. Nie nudzi nam się w lobby, ponieważ zostajemy wrzuceni do poczekalni i możemy naprzykład zapoznać się ze sterowaniem lub poćwiczyć celność. Podobny gatunek gry mogliśmy już zobaczyć w opisywanym przeze mnie ARK: Survival of the fittest, tam jednak oczekiwani na grę trwało ładnych parędziesiąt minut tu maksymalnie około 2 minut. Możemy nawet wybrać miejsce do lądowania.

Czytamy i czytamy, więc co jest właściwie źle. Tak dobrze dopracowana gra F2P powinna mieć ocenę 9,5/10.

Tutaj zaczyna się największy mankament twórców darmowych gier. Gra wymaga kooperacji, ale aby ją uzyskać potrzebna jest kulturalna społeczność graczy. Tutaj mamy jednak zbiegowisko wszystkiego.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nie tylko nie mówiący po angielsku Rosjanie, ale także masa nie potrafiących się w ogóle poruszać po mapie graczy. Najbardziej przyjemność z gry psują jednak dzieci krzyczące na czacie głosowym i obrażające się na wzajem. Nie ma funkcji szybkiego wyciszenia takiego gracza, zagłusza nam to współpracę z innymi, ponieważ nie słychać sojuszników o normalnym poziome inteligencji. Dla mnie skończyło się to wyciszeniem czatu głosowego, ale czuję się słabo wobec porządnych graczy, którzy chcą coś powiedzieć.

Brak jakiejkolwiek współpracy przy losowym dobieraniu sojuszników powoduje, ze jedyną przyjemność daje walka solo, lub zebranie oddziału przyjaciół i porozumiewanie się na komunikatorze spoza gry.

Niektórych graczy taki poziom społeczności może razić, przez co odejdą od gry. Znamy gry, których twórcy za późno zareagowali i straciły przez to rzeszę fanów. Widzimy zatem, że dopracowana gra nie jest jeszcze pełnym sukcesem, ale także powoduje pytanie:

,,Czy ja nie zabrałem komuś przyjemności z grania za darmo?...
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
3

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
4

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
5

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
6

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Shakes & Fidget Od Zera do Bohatera - Shakes & Fidget w pigułce

Recenzja Milisia
10

Łowcy Zombi 10 najbardziej niezbędnych przedmiotów podczas apokalipsy zombi

Poradnik JestemKacper
Chat