Jak to działa

Generals: Art of War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Generals: Art of War

Chciałbyś zostać cenionym generałem w tej wciągającej grze typu MMO? Nic prostszego! Wystarczy odpalić Generals Art Of War, aby zbudować swoją bazę wojskową i armię! Twoim głównym zadaniem będzie rozwinięcie posiadłości, przejęcie terytorium rywali, a także zwerbowanie… innych!

Twoja żmudna droga do dominacji nad światem zacznie się od niewielkich wyzwań i będzie postępowała stopniowo. Po pierwsze, konieczne wyposaż swoją bazę, zbuduj w niej budynki niezbędne do jej funkcjonowania, dostosuj wydobycie zasobów oraz dokładnie zbadaj technologię i produkcję wojsk. Pamiętaj, że wiatraki wytwarzają energię elektryczną, koszary są dla Twoich żołnierzy, magazyny gromadzą sprzęt, a laboratoria prowadzą badania – tu nie ma nic skomplikowanego w rozumieniu! Generals Art of War koncentruje się głównie na operacjach wojskowych, a więc bardzo ważną częścią rozgrywki są… bitwy. Pierwszego dnia po rejestracji otrzymasz akcelerator VIP i ochronę przed atakami wroga – i lepiej jest wykorzystać tę przewagę, aby wyszkolić potężną armię! Nie możesz bezpośrednio uczestniczyć w bitwach, ale możesz wyposażyć swojego bohatera (bonusy dla armii zależą od sprzętu, który nosisz) i ulepszyć swoje jednostki, co uczyni je… silniejszymi. Pamiętaj, że gra skupia się na grze wieloosobowej – przetrwanie w pojedynkę jest zatem trudniejsze od zostania częścią sojuszu. Każdy członek sojuszu przyczynia się do jego sukcesu, a najlepsze sojusze trafiają na… szczyt rankingu!

Gra Generals Art Of War to świetny sposób na zabicie wolnego czasu, dostarczając niesamowitych wrażeń i emocji. Jesteś gotowy na zostanie najlepszym dowódcą w tym wojennym świecie?

pełny opis gry
Screeny
Generals: Art of War screenshot1 Generals: Art of War screenshot2 Generals: Art of War screenshot3 Generals: Art of War screenshot4 Generals: Art of War screenshot5 Generals: Art of War screenshot6 Generals: Art of War screenshot7 Generals: Art of War screenshot8 Generals: Art of War screenshot9 Generals: Art of War screenshot10
Video

Generals: Art of War wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat