Jak to działa

Gladiatus

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Gladiatus

Co prawda mnóstwo jest na rynku darmowych gier przeglądarkowych MMORPG, ale niewiele tytułów oferuje wejście do świata inspirowanego takimi światowymi produkcjami jak „Gladiator” czy „Spartakus”. W ogromnym Imperium Romanum staniesz przed wyzwaniem radzenia sobie z wieloma niebezpieczeństwami, a czyhać będą na Ciebie dzikie kreatury, legendarni gladiatorzy, a także mroczne siły zamknięte w lochach imperium rzymskiego.

Podstawą całej rozgrywki w tym przeglądarkowym MMO osadzonym w realiach Starożytnego Rzymu są pojedynki toczone pomiędzy graczami. W Gladiatus staniesz do walki na różnych arenach aby mierzyć swoje siły z przeciwnikami po drugiej stronie ekranu.

Oprócz tego w grze czeka na Ciebie ponad 100 przeciwników, których spotkasz na swojej drodze a także w lochach ukrytych pod terenami Imperium Romanum. Każda z tych unikalnych wypraw zapewni Ci ponad 1000 różnych elementów ekwipunku, która utoruje Ci drogę do wykreowania bohatera o specjalizacji, którą wcześniej wybierzesz.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ w Gladiatus nie jesteś sam. Wraz z przyjaciółmi możecie założyć własną gildię, a Wasze wspólne wyprawy po chwałę zyskają jeszcze bardziej na efektywności. Gildie zrzeszają gladiatorów z całego świata, a gra oferuje także możliwość toczenia wojen pomiędzy poszczególnymi klanami. Jeśli wiec uda Ci się sprawić, że to przeciwnik wróci na tarczy do domu i odejdzie do krainy bogów, zostaniesz nagrodzony dodatkowymi punktami doświadczenia, a oprócz chwały i prestiżu, spłynie na Twoją gildię pokaźna ilość złota.

Stań na arenie już dziś i dołącz do tysięcy graczy, dla których Gladiatus to drugi dom.

pełny opis gry
Screeny
Gladiatus screenshot1 Gladiatus screenshot2 Gladiatus screenshot3 Gladiatus screenshot4 Gladiatus screenshot5 Gladiatus screenshot6 Gladiatus screenshot7
Video

Gladiatus wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat