Jak to działa

Gods Origin Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Gods Origin Online

Gods Origin Online to darmowa, wciągająca produkcja z gatunku fantasy RPG. Fabuła gry przeniesie Cię do czasów potężnej magii oraz nieustającej wojny, która na długo zburzyła spokój odległych krain. Stań się nieustraszonym obrońcą oraz przywoływaczem bogów, aby ocalić ludzkość przed nadchodzącą klęską.

Twórcy oddali do wyboru dwie klasy postaci - wojownika oraz maga. Magowie władają magią oraz charakteryzują się sprytnymi zagraniami wobec przeciwników. Skuteczność wojowników drzemie w niebywałej sile fizycznej oraz umiejętnościom. Jak zyskać przewagę? Podczas Twojej podróży do wnętrza świata GOO na swojej drodze napotkasz wielu sprzymierzeńców chętnych do Ciebie dołączyć. Oczywiście wraz z postępem w grze wzrasta Twoja siła, odblokowują się nowe umiejętności oraz wyposażenie, co znacznie wpłynie na prowadzoną rozgrywkę.

Z Gods Origin Online nie można się nudzić! W grze znajdziesz mnóstwo różnych ciekawych aktywności oraz opcji w tym m.in. dungeony, codzienne zadania, quizy oraz wiele, wiele innych. Twórcy nie zapomnieli o odpowiedniej narracji, która czerpie z greckiej mitologii.

Już teraz weź udział w zaciętej walce o przetrwanie i udowodnij, że jesteś jednym z najwaleczniejszych graczy!

pełny opis gry
Screeny
Gods Origin Online screenshot1 Gods Origin Online screenshot2 Gods Origin Online screenshot3 Gods Origin Online screenshot4 Gods Origin Online screenshot5 Gods Origin Online screenshot6 Gods Origin Online screenshot7 Gods Origin Online screenshot8 Gods Origin Online screenshot9 Gods Origin Online screenshot10
Video

Gods Origin Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat