Jak to działa

Grand Prix Racing Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Grand Prix Racing Online

Lubisz czasem wcisnąć gaz do dechy i poczuć wiatr we włosach albo szczerze żałujesz, że mama nie nazwała Cię Lewis Hamilton Junior? W takim razie koniecznie musisz spróbować Grand Prix Online.

Czym jest GPRO? W dużym skrócie to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku menedżerów sportów motorowych. Wcielając się w rolę zarządcy teamu wyścigowego będziesz wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, aż w końcu zdobędziesz upragniony tytuł mistrza Elite.

Chociaż to zupełnie wirtualny świat, będziesz musiał wykazać się niebywale ciężką pracą, ponieważ sukces nie spada sam z nieba. Przed Tobą wiele wyzwań, takich jak znalezienie odpowiedniego kierowcy, zatrudnienie dyrektora technicznego, zadbanie o odpowiednie auto wyścigowe, zarządzanie ekipą motoryzacyjną, negocjacje ze sponsorami i mnóstwo innych atrakcji związanych ze światem F1.

Oglądaj wyścigi na żywo i dyskutuj na czacie z pozostałymi menedżerami z Twojej grupy i innych lig. Obserwuj poczynania swojego kierowcy na torze i wybieraj najbardziej efektywne strategie, które zapewnią Ci sukces na rynku sportów motorowych. Graj z przyjaciółmi i z ludźmi z całego świata, którzy tworzą tę niesamowitą społeczność w jednym z najpopularniejszych, zupełnie darmowych menedżerów sportów wyścigowych, jakie do tej pory powstały.

Możesz grać nie tylko w domu, ale też w pracy, kiedy szef akurat nie widzi albo w firmie panuje wyjątkowy sezon ogórkowy. Nie martw się, nikt nie zauważy, że cokolwiek zostało zainstalowane na Twoim komputerze, bowiem z GPRO możesz korzystać z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu, w tym na urządzeniach mobilnych.

Dołącz do załogi szybkiej jak błyskawica i podbijaj tory wyścigowe z dodatkową dawką adrenaliny – wszystko od strony osoby zarządzającej tak potężnym przedsięwzięciem!

pełny opis gry
Screeny
Grand Prix Racing Online screenshot1 Grand Prix Racing Online screenshot2 Grand Prix Racing Online screenshot3 Grand Prix Racing Online screenshot4 Grand Prix Racing Online screenshot5 Grand Prix Racing Online screenshot6 Grand Prix Racing Online screenshot7 Grand Prix Racing Online screenshot8 Grand Prix Racing Online screenshot9 Grand Prix Racing Online screenshot10
Video

Grand Prix Racing Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat