Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
1.0 2 1740 0
23.08.2017

Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [5#]

Szósta już część na temat ciekawostek z gry Gta V. Jeżeli jesteś ciekaw, usiądź wygodnie w fotelu i zacznij czytać ten artykuł. Dlatego też zapraszam Ciebie do czytania.

Każdy, kto chociaż kilka razy znalazł się w Paleto Bay wie, że znajduje się tam kościół. Pierwsza ciekawostka będzie właśnie z nim związana. Przed kościołem znajduje się tablica, można powiedzieć, że jest to mała tablica ogłoszeń, a dokładniej podstawowych informacji na temat tego kościoła. Na samym dole tej tablicy znajduje się napis „Closed Sundays”. Raczej każdy wie, że oznacza to, że kościół ten zamknięty jest w niedziele. Rozumiem w poniedziałek… czy też środę i inne dni, ale dlaczego właśnie w niedzielę? Przecież do kościołów chodzi się zazwyczaj właśnie w niedzielę. Nie mam na ten temat bladego pojęcia, dlatego też przejdźmy do kolejnej ciekawostki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tym razem przenieśmy się na brzegi zbiornika wodnego, a dokładniej to na ten brzeg, przy którym znajduje się pewien budynek badawczy, czy coś w ten deseń. Teraz chodźmy na wschód od tego miejsca, czyli pod wodę. Teraz popłyńmy odległość wynoszącą mniej więcej cztery razy tyle, ile najdłuższy bok tego obiektu, a następnie zanurzmy się pod wodę. Tam możemy znaleźć zatopiony czołg, wiadomym faktem jest, że nie nadaje się już do użytku. Według mnie przypomina on trochę jeden z czołgów niemieckich. Kto grał w World Of Tanks bądź w War Thunder, ten raczej będzie wiedział, o który czołg mi chodzi. Mało tego, w tym samym miejscu możemy znaleźć jeszcze kilka innych zatopionych pojazdów. Jest to między innymi podobny do poprzedniego pojazdu czołg, który jest również blisko, wystarczy trochę popływać wokół tego pojazdu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mało tego, bliżej pierwszego czołgu, o którym wspomniałem znajduje się kolejny ciekawy obiekt, ale tym razem nie jest to czołg, tylko najzwyczajniejsza w świecie ciężarówka. Bardzo blisko, mam na myśli blisko drugiego czołgu znajduje się zatopiony kontener. W nim znajduje się walizka, a w niej jak możecie się domyślić pieniążki. Płynąc jeszcze dalej możemy napotkać także jakieś elementy, czego to dokładnie nie wiem, ale są dość duże i występują w dużej ilości. Ostatnią rzeczą, jaką tam znajdziemy jest prawdopodobnie czołg, bynajmniej tak mi się wydaje. Jest to jedyna rzecz, do której wnętrza da się wpłynąć, ale niestety nie znajdziemy tam nic ciekawego. Chciałbym jeszcze dodać, aby przy pływaniu pod wodą użyć kodu na nieśmiertelność, tak tylko przypominam.

To już koniec tego artykułu, widzimy się w kolejnych częściach.
1.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

League of Legends Jak grać Katariną?, krótkie omówienie postaci.

Tutorial voetokolega
3

MC Command Center - Najlepszy Mod do The Sims 4?!

Recenzja Arines
4

Gry MMO.

Recenzja TurboBagiety
5

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
6

League of Legends NOWY Volibear top build do lola

Poradnik TurboBagiety
7

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
8

War Thunder realistyczna wojna czołgów

Recenzja KenajStudio
9

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
10

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
Chat