Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 506 0
05.02.2018

Grand Theft Auto V - Świetna gra

Chyba każdy kto choć trochę interesuje się internetem słyszał o serii Grand Theft Auto. Najnowszym i najlepszym wydaniem (dla większości) jest Grand Theft Auto V. producentem jest Rockstar North,a wydawcą Rockstar Games. Dystrybutor jest Cenega Poland. Scenarzysta jest Dan Houser. Na X360 i PS 3 gra została wydana 17 września 2013. Na PS 4 i XOne gra została wydana 18 listopada 2014. Na PC gra została wydana 14 kwietnia 2015. Grand Theft Auto V jest grą akcji i posiada otwarty świat. Gra jest w wielu językach takich jak: angielski, polski, brazylijska odmiana języka portugalskiego, chiński, francuski, hiszpański, japoński, koreański, łaciński hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski. Gra jest dostępna na różne platformy takie jak: PC (Microsoft Windows, SteamOS), PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Żeby zrozumieć niektóre kwestie z multiplayer'a musimy najpierw przejść singleplayer. Fabuła krąży najpierw wokół 2 postaci, a potem 3. Są to Franklin Clinton, Trevor Philips i Michael De Santa. Dwie ostatnie postacie kiedyś próbowali obrabować pewne miejsce. Jeden z ich przyjaciół umarł, ale Trevor Philips myślał, że to Michael De Santa nie żyje, ponieważ grób ich przyjaciela został podpisany, że to Michael Townley (tak nazywał się wcześniej) nie żyje. Po kilku latach Trevor odnalazł Michaela poznali Franklina i powrócili do rabowania. Na tym opiera się singleplayer, ale jest też multiplayer. Możemy w nim uczestniczyć w wyścigach, robić misje i wiele innych. Wyborów jest wiele. Podczas robienia czynności (np. wyścigów) dostajemy exp do naszego poziomu. Wraz z poziomem odblokowują nam się broni w sklepie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest naprawdę godna polecenia przez jej ciekawą i długą fabułę, możliwości po zakończeniu jej i tryb multiplayer. W singleplayer po zakończeniu fabuły możemy znajdować ciekawostki, robić skoki spadochronowe, zbierać części np. łodzi podwodnej, ,modyfikować auta i robić co chcemy. Co do ciekawostek to gra została wydana 17 września 2013 na PS 3 i X360,a potem na PS 4, XOne i PC, a wszystkie ciekawostki nie zostały jeszcze odkryte. Więc Grand Theft Auto V opłaca się kupić nawet tylko dla singleplayer'a, a jeszcze jest multiplayer. Tak jak wcześniej wspominałem możemy rywalizować z innymi na różne sposoby, robić misje i tuningować auta. Podsumowując Grand Theft Auto V jest świetną grą, na którą można poświęcić wiele godzin na singleplayer tak samo jak na multiplayer, lecz to zależy od gracza, co woli.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
8

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
9

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
10

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
Chat